Nova Insan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hiz.Ltd.Şti.

              
				
							
							

Sektör: İnsan Kaynakları İşe Alım

Kuruluş Yılı: 2010

Telefon: 0216 467 5124

E-Mail:

Web: novaik.com

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:125 D.6 Ziverbey / Kadıköy - İST

Firma Hakkında

Nova IK, Hizmetlerimiz

 

• Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı 

 

Stratejik Pozisyonlar (HeadHunting)

Uzman ve Yöneticiler 

Toplu İşe Alımlar

 

Bu çalışmada Role play uygulamaları ile motivasyon, satış becerileri ve benzer yetkinlikleri ölçümlüyor, projenizdeki ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru ve olumlu adayları birebir mülakat süreçlerinde değerlendiriyoruz.

 

• Kişilik Envanterleri

 

Nova IK, tüm insan kaynakları süreçlerinde kullanılmakta olan kişilik envanterleri ile ilgili distribütörü olduğu Success Insights assesment aracını da sunmaktadır. 

Success Insights, bir organizasyonda herhangi bir pozisyon için düşünülen adayın, tüm davranış özelliklerini en detaylı ayrıntısına kadar raporlayabilen objektif ve çok kolay anlaşılabilen bir rapordur. 

 

• Eğitim Danışmanlığı

 

Nova IK, sektöründe deneyimli eğitmenler ve stratejik ortakları yoluyla ihtiyacınız olan eğitim ihtiyacının sağlanması hususunda size özel eğitim tasarımlarının yanı sıra genel katılıma açık eğitimler ile İnsan Kaynağı yatırımınızın değerlenmesi hususunda görev alır.

 

• Yönetim Danışmanlığı

 

Nova IK, büyümekte olan firmaların organizasyonel yapılandırmalara gitmelerinin kaçınılmaz olduğunun farkında dır. Bu yapılanma sürecinde firmanızın İnsan Kaynakları Departmanı gibi görev alarak gizlilik prensibi ve alanında uzman Danışmanları ile günümüzün rekabet koşullarında firmanızın organizasyonel yapılanmaları süreçlerinde danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

 

• Bordrolama 

 

Nova IK, rekabet ortamında, şirket verimliliklerini devamlı artırırken, maliyetleri düşürmenin gerekliliğinin farkındadır. Personel, donanım ve sistem oluşturma maliyetlerini ortadan kaldırmanızın yanı sıra, hesaplama işlemlerinin yapılması sırasında doğabilecek riskleri de üzerine alarak asıl faaliyet konularına odaklanmanıza yardımcı olur.