CRS SOFT YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş.

              
				
							
							

Sektör: YAZILIM

Kuruluş Yılı: 2010

Telefon: 850 260 06 00

E-Mail:

Web: www.crssoft.com

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark B2 Blok No:401 Esenler

Firma Hakkında

Crs Soft; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu içinde yer alan Şık Makas Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur.

Yurtiçi ve Yurtdışında, alanında lider olan farklı sektörlerdeki hizmet sunduğu kurumlara; en iyi hizmeti ve ürünü en kısa sürede sunmayı hedefleyen, yenilikçi, dinamik, fark yaratan, çözüm ve sonuç odaklı hizmet yaklaşımlarını ilke edinen bir yazılım ve danışmanlık şirketidir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına güncel teknolojilerle sunduğu çözümler ile; esneklik ve verimlilik kazandırmakta olup iş süreçlerini daha etkin yönetmelerine katma değer sağlamaktadır.

Crs Soft uzmanlık alanları olan Windows, Web ve Mobil teknolojileri ile Yazılım Geliştirme, Ürün Yönetimi, Danışmanlık ve Eğitim hizmetlerini müşterilerine kalite yaklaşımı ile sunmaktadır. Teknolojik yetkinliği, genç ve dinamik kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Proje yönetim metodolojisi olarak çevik yazılım geliştirme metodlarını benimsemekle birlikte, bünyesinde yürüttüğü tüm projelerin gereksinimlerine göre Scrum, Kanban, Extreme Programming gibi farklı teknikleri kullanmaktadır. Aynı zamanda Pair Programming tekniğiyle de ekibinin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.