CALL CENTER MASTERS ÇAĞRI MERKEZİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

              
				
							
							

Sektör: ÇAĞRI MERKEZİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Kuruluş Yılı: 2011

Telefon: 0262 324 44 45

E-Mail:

Web: .

Adres: Cedit Mahallesi, Bostanlar Sokak, Mehmet Boz İş Merkezi, No:21 Kat:1 Daire:1 İzmit/KOCAELİ

Firma Hakkında

Call Center Masters (CCM) Çağrı Merkezi Danışmanlık Hizmetleri, çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren işletmelere, eğitim, işe alım, danışmanlık ve tele satış projelerde satış artırma hizmetleri veren ve insan kaynağı geliştirme, eğitim tasarlama ve sunma, proje danışmanlığı, organizasyon vb. gibi süreçleri çağdaş bir platformda sunmayı amaçlayan yenilikçi bir yapıdır.

 

Kurulduğundan bugüne hizmet verdiği işletmeleri eğitim, işe alım ve danışmanlık hizmetleri alanlarındaki özgün duruşu sayesinde bir adım ileriye taşımayı başarmış ve kendisini sürekli yenileyerek ve geliştirerek vermiş olduğu hizmet kalitesinde yükselen bir ivme yakalamıştır.

 

2011 yılında kurulan CCM’in en önemli amacı, vermiş olduğu eğitim hizmetleri sonucunda bireylerde ve organizasyonlarda istenilen yönde davranış değişikliği oluşturmaktır. CCM, bu amaçtan yola çıkarak vermiş olduğu eğitim hizmetlerinde katılımcıların öğrendiklerini çalıştıkları işletmelerde uygulamalarını sağlamaktır. Böylece vermiş olduğu hizmetlerde en yüksek müşteri memnuniyetini ve katılımcı memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.