Kibar Holding'de İki Yeni Atama

24-May-16 11:55 Ekleyen :  
Kibar Holding'de İki Yeni Atama

Vecih Yılmaz, Kibar Holding Mali İşler Direktörü olurken, İspak Ambalaj’ın Mali İşler Direktörlüğüne Tuba Taraklıoğlu getirildi.

Kibar Holding’e bağlı Assan Panel’de Mali İşler Direktörlüğü görevini yürütmekte olan Vecih Yılmaz, Kibar Holding Mali İşler Direktörlüğü pozisyonuna atandı. Kibar Holding’in esnek ambalaj alanında faaliyet gösteren grup şirketi İspak Ambalaj’ın Mali İşler Direktörlüğü görevine ise Tuba Taraklıoğlu getirildi.

Vecih Yılmaz Kimdir?

ODTÜ İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Yılmaz, Galatasaray Üniversitesi Finansal Ekonomi Yüksek Lisans programını bitirdi. İş hayatına Deloitte’ta denetçi olarak başladı. Yılmaz, Kibar Holding’teki görevinden önce Sabancı Holding, Enerjisa ve Kibar Holding bünyesindeki Assan Panel’de finans alanında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev aldı.

Tuba Taraklıoğlu Kimdir?

Lisans eğitimini tam burslu olarak girdiği Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Taraklıoğlu, kariyerine 1994 yılında Deloitte Türkiye’de başladı. 3 yıl boyunca çeşitli şirketlerin denetim çalışmalarında bulunan Taraklıoğlu, 1997 yılında 3M Türkiye’de Cost Coordinator olarak kariyerine devam etti. 1999 yılında katıldığı Arcelor Mittal Grubu’na bağlı Aperam Türkiye’de sırasıyla Financial Controller ve CFO görevlerini yürüttü. Bu süre içinde Arcelor Mittal Grubu’nda “Project Management” ve “IFRS Networks” çalışmalarında yer alan Taraklıoğlu, SMMM yetki belgesine sahiptir.