İş yerinde Yılbaşı Kutlaması Nasıl Yapılır?

08-Ara-16 17:02 Ekleyen :  
İş yerinde Yılbaşı Kutlaması Nasıl Yapılır?

Yılbaşının yaklaşmasıyla iş yerlerinde de farklı bir heyecan yaşanıyor.

Ailemizden daha fazla zaman geçirdiğimiz yer iş yerlerimiz. Yapılan araştırmalara göre çalışanlar Avrupa'da 8.25 Asya'da ise 10.2 saatlerini iş yerlerinde geçiriyorlar. Hal böyle olunca yaklaşan yılbaşıyla birlikte ofis ortamları da yılbaşı süslemeleri ve dekorlarından nasibini alıyor.

Çalışma motivasyonunu arttırıyor

Yeni yıl yeni umutlar ve yeni hedefler demek. Şirketlerin yeni yıl süslemeleriyle çalışanlarını psikolojik olarak yeni yıla daha iyi hazırlandıklarını ifade eden Çamağaçcı Pazarlama Müdürü Erhan Kulaksız aralık ayıyla birlikte çam ağacı siparişlerinde patlama yaşandığını kaydetti. Şirketlerde yılbaşı organizasyonlarıyla ilgili bilgi veren konuşan Kulaksız; "Her geçen yıl şirketlerden gelen ofis süsleme çam ağacı ve yeni yıl parti organizasyonları talepleri artış gösteriyor. Yaşadığımız gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda moral ve motivasyona her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Çamağaçcı olarak şirketlerin ihtiyaç duydukları yılbaşı dekor ve süsleme hizmetini işinin uzmanı ekibimizle veriyoruz. Şirketlerde yarattığımız eğlenceli atmosfer kadar çalışanlarımızın da moral ve motivasyonu yeni yıl enerjisini verebilmek adına çok önemli. Kasım ayının son haftası önce kendi ofisimizi süsleyerek erken yeni yıl partisi yaptık." şeklinde konuştu.

Ucuz Çam Ağaçları kanser yayıyor 

Yılbaşının gelmesiyle talebi artan çam ağaçları için tüketicileri uyaran Çam Ağaçcı Pazarlama Müdürü Erhan Kulaksız kanserojen madde yayan ağaçlardan tüketicilerin uzak durması gerekliliğinin altını çizdi. 

Şirketlerde yılbaşı süslemesi nasıl yapılıyor?

10 yıldır şirketlerin ofislerini yılbaşına hazırladıklarını kaydeden Kulaksız öncelikle şirket içerisinde keşif yaptıklarını, mevcut atmosfere en uygun yılbaşı konseptini belirlediklerini söyledi. Kulaksız "En çok gelen talep iğne yapraklı çam ağaçları. Bu ağaçlar süpermarketlerde satılan ağaçlardan tamamen farklı ve kullanılan malzeme olarak daha kaliteli olduğundan fark yaratmak için gerçek görünüme en yakın bu ağaçlar tercih ediliyor. Şirketlerin diğer bir tercihi ise yoğun bir şekilde süslenmiş çam ağacının altına hediye bırakılması. Çalışanlar bizim süslediğimiz çam ağacının altına birbirlerine aldıkları hediyeleri bırakıyorlar. Aralık ayının son mesai günü ağacın başında yapılan ufak bir etkinlikle hediyeler veriliyor. Bu etkinliklere istenirse Noel Baba hizmeti de sağlayabiliyoruz" şeklinde konuştu.

Sipariş için : Çamğaçcı

 

İLGİLİ HABERLER

Şirketin Yılbaşı Çekilişinde CEO İle Eşleşmek