İşyerinde Üşüyen Isıtıcıya Sarılıyor

11-Oca-17 17:53 Ekleyen :  
İşyerinde Üşüyen Isıtıcıya Sarılıyor

Havaların soğumasıyla iş yerlerindeki ısınma ihtiyacı da artıyor.

Perakende mağazalarında, depo ve fabrika tarzı büyük alanlarda çalışanlar, ısıtma sistemlerinin yetersiz kaldığı zamanlarda ekstra olarak ısınma cihazlarına ihtiyaç duyuyor.

Avansas.com'un analizine göre en çok ısıtıcı satın alan sektörleri ise sanayi-üretim, sağlık hizmetleri, perakende-ticaret gelirken çalışanlar en çok fanlı küçük ısıtıcıları tercih ediyor. Fanlı ısıtıcıları, panel halinde olduğu için daha çok kişinin faydalanabildiği infrared ısıtıcılar ve elektrikli radyatörler takip ediyor. 

Hastane ve sağlık ocağı çalışanları, geceleri acil bölümlerindeki uzun vardiyalar, hastaların ekstra ısınma ihtiyacı, soğuk olması gereken bölümler gibi farklı nedenlerle ısıtıcıya ihtiyaç duyarken, perakende sektöründe ise en çok talep zincir mağazalardan geliyor. Müşteri sirkülasyonu nedeniyle sürekli kapısı açılıp kapanan mağazaların çalışanları üşümemek için ısıtıcı kullanmak zorunluluğunda kalıyor. İnşaat sektöründe inşaat-müteahhitlik firmaları, hizmet sektöründe ise otel&konaklama ve özel güvenlik alanlarında çalışanlar en fazla ısıtıcı satın alanlar arasında başı çekiyor.

Etiketler :