İş Arkadaşına Alınabilecek Hediyeler

07-Haz-17 15:32 Ekleyen :  
İş Arkadaşına Alınabilecek Hediyeler

İş arkadaşınıza alabileceğiniz en sıradışı hediyeleri sizler için sıraladık.

Hediye almanın her türlüsü zor biliyoruz. Acaba sever mi? Uygun olur mu? diye düşünmek hediye almaktan daha uzun sürer.  İş arkadaşına hediye almak ise belki de iş hayatının en zor karar verilen süreçlerinden biridir. Hediye alınacak kişi iş arkadaşınızsa, alacağınız hediyenin ne şekilde yorumlanacağını iki kez düşünmeniz gerekir. 

Peki iş arkadaşına ne hediye alınır?

İş arkadaşlarınız için hediye seçme konusunda ne kadar kararsız kaldığınızı biliyoruz. İş arkadaşınıza alınabilecek hediye alternatiflerini ve hediye fikirlerini sizin için araştırdık. İş arkadaşına hediye fikirleri neler olabilir gelin hep birlikte bir göz atalım…

1) Olumlu Yönler Kitabı

Ofisin en alıngan çocuğuna bir kitap dolusu mutluluk hediye etmeye ne dersiniz?

İş arkadaşınızı bir hayli şımartacak ve hakkındaki düşüncelerinizi en güzel şekilde ona anlatabileceğiniz "Senin Hakkında sevdiğim şeyler" defterini kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Örnek: O olmasaydı hayat nasıl olurdu? Hangi konuda ondan delisi yok? En sevdiğiniz özellikleri nelerdir? (Maile hızlı dönüş yapar, excelde ondan iyisi yoktur, ekip yönetimi süperdir vb.)

 

2) Çakmaklı Kol Saati

Ben sana tiryakisin demiyorum sadece çok içiyorsun diyorum.

Sigara içen iş arkadaşınız artık çakmağını bileğinde taşıyacak.

 

3) İK Magazin T-Shirt

İK Magazin'in çalışanlar için özel tasarladığı iş hayatı ürünlerinden iş arkadaşınız ile aranızdaki diyaloğu en iyi yansıtacak T-shirt'ü satın alabilirsiniz. İK Magazin online mağazasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

4) Şıpsevdi Kutusu

Aşkın tanımını bir bilene danış.

"ilk defa böyle hissediyorum" "bu sefer başka" "anlamıyorsun" gibi cümleleri sürekli kuran tatlı iş arkadaşlarınızın bir bilene danışma vakti gelmedi mi ? Ofis aşkları için sıradışı bir hediye.

 

5) USB gece lambası

-Ayın Ele'mal’ı- , The person you have called…

İş yerinde sürekli mesai yapan iş arkadaşınız için manidar bir hediye. En çok mesai yapan iş arkadaşınız için usb gece lambası.

 

6) Parmak Bateri

Çalıştığı masayı müzik aleti haline dönüştürüp her müziğe ritm tutan ofis arkadaşınız için harika bir hediye. O parmaklar bize lazım.

 

7) Kişiye Özel Kupa

Ofis arkadaşınızla dertleşirken içtiğiniz kahveleri de unutmadık.

Ekip arkadaşlarınızla yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyorsa bu hediye tam size göre. Ekip arkadaşlarınızla birlikte çekildiğiniz fotoğrafı kupaya bastırıp iş arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.  

 

8) Polaroid Fotoğraf Makinesi

-Ben çirkin çıktım !

Fotoğraflarda bir türlü düzgün çıkmayı beceremeyen arkadaşlarınıza polaroid fotoğraf makinesinden başkası düşünülemez. İş yerinde çekildiğiniz fotoğrafları anında çekip masasına yapıştırabilir.

 

9) Ahşap Masa Saati

 

Her sabah işe geç kalan ve iş çıkış saatini dört gözle bekleyen iş arkadaşları için bulunmaz bir hediye. Şık tasarımı ile çalışma masasında farklılık yaratacak kullanışlı bir hediye.