SAS'ta Yeni Atama

03-Tem-17 11:17 Ekleyen :  
SAS'ta Yeni Atama

2015 yılından bu yana SAS Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Nurcan Bıçakçı Arcan, 2017 Temmuz ayı itibariyle SAS Orta Doğu, Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörü olarak atandı.

Nurcan Bıçakçı Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra, Oxford Brookes Üniversitesi'ndeki Executive MBA programını başarıyla tamamlayan Nurcan Bıçakçı, iş hayatına Pricewaterhouse Coopers'ta başladı. Nurcan Bıçakçı daha sonrasında Turkcell ve Türk Telekom Grubu'nda çeşitli kademelerde pazarlama ve iş geliştirme görevlerinde bulundu. 

Dünya analitik lideri SAS'ın Türkiye ekibinde 2014-2015 yılları arasında pazarlama müdürü olarak görev alan Nurcan Bıçakçı Arcan, 2015'ten bu yana şirketin Orta Doğu, Afrika ve Türkiye'deki pazarlama faaliyetlerini yönetiyordu. SAS'ın söz konusu pazarlarda ve uluslararası arenada bilinirliğinin ve imajının artırılmasına liderlik eden Nurcan Bıçakçı Arcan, 2017 Temmuz ayı itibariyle SAS Orta Doğu, Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi'nin Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi.

 

 

 

 

Etiketler :