Finansbanklılar Yedinci “Finans Up” Etkinliğinde Buluştu

05-Tem-17 16:01 Ekleyen :  
Finansbanklılar  Yedinci “Finans Up” Etkinliğinde Buluştu

Türkiye’nin en bilinen kariyer etkinliklerinden biri olan Finans Up, 7. dönemine tüm üyeleri ve QNB Finansbank yöneticilerinin de katıldığı “Kapanış Etkinliği” ile veda etti.

QNB Finansbank insan kaynakları tarafından hazırlanan Finans Up programı bu yıl, QNB Finansbank Genel Müdürlük binası Kristal Kule Sky Garden’da gerçekleşen “Geleneksel Kapanış Partisi’nde” QNB üyelerini ve yöneticilerini bir araya getirdi. Gerçekleşen organizasyonda 2016-2017 yılı proje ödülleri de sahiplerini buldu.

Program kapsamında McKinsey Liderlik Akademisi ve Harvard Business Review Türkiye'nin danışmanları tarafından verilen eğitimleri tamamlayan gençler mesleki ve kişisel gelişimleri için benzersiz bir tecrübe elde ediyor.

Finans UP'ta Yükselmenin sınırı yok

Y'Yükselmenin sınırı yok' mottosu ile etkinlikler gerçekleştiren Finans Up, üyelerinin gelişimine katkı sağlaması için yurtdışı ödülü imkanı sunuyor.Birinci olan grup üyeleri, ilgi alanları doğrultusunda kendilerinin seçtiği yurtdışı konferans ve eğitimlere katılım sağlıyor.  İngiltere'nin en büyük iş ödül programlarından biri olan Global Business Excellence Ödülü'nü "Outstanding HR Initiative" kategorisinde kazanan Finans Up Kariyer Kulübü'ne bugüne kadar 17 bin 146 öğrenci başvurdu. Bu başvurular arasından seçilen 240 başarılı genç, Finans Up Kariyer Kulübü'ne üye oldu.