Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş.'de Üç Üst Düzey Atama

10-Tem-17 12:20 Ekleyen :  
Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş.'de Üç Üst Düzey Atama

Türkiye Petrolleri Pazarlama Direktörlüğü'ne Burcu Tarhan, Tesisler Direktörlüğü'ne Haluk Sencer, Yatırım Direktörlüğü'ne ise Özkan Akdoğan getirildi.


Burcu Tarhan Kimdir?

Burcu Tarhan, 2007 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde lisans derecesini; 2011 yılında ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi bölümünde yüksek lisans derecesini tamamladı. Çalışma hayatına Türk Telekom A.Ş.'de pazarlama departmanında uzman olarak başlayan Tarhan, Eti Pazarlama ve Sanayi A.Ş. ve Şişecam Holding gibi firmalarının pazarlama departmanlarında çeşitli görevleri üstlenmiştir. En son Paşabahçe Cam Sanayii A.Ş.'de Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Tarhan, yurt içi ve yurt dışı pazarlarından sorumlu olarak görev yaptı. 03.07.2017 tarihi itibariyle Türkiye Petrolleri Pazarlama Direktörü olarak atandı.

 

Haluk Sencer Kimdir?

Haluk Sencer, 1991 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. Çalışma hayatına NVT Shell'de Supervisor olarak başlayan Sencer, sırasıyla Türk Petrol, Shell, Petrol Ofisi, Turkuaz Petrol'ün strateji ve planlama departmanların da müdürlük ve    direktörlük görevlerini üstlenmiştir. En son Akgün Grup' da Genel Müdür olarak görev yaptı. 15.05.2017 tarihi itibariyle Türkiye Petrolleri Tesisler Direktörü olarak atandı.

   

Özkan Akdoğan Kimdir?

Özkan Akdoğan, 2009 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 2010 yılında çalışma hayatına Erbakır Elektrolikit Bakır Ürünleri A.Ş.'de Stratejik Planlama Uzmanı olarak başlayan Akdoğan, 2011 yılı itibariyle Türkiye Petrolleri'nde  Yatırım Şube Müdürü olarak görev yaptı. 15.05.2017 tarihinde ise Türkiye Petrolleri Yatırım Direktörü olarak atandı.