McDonald's Kıdem Ödüllerini Dağıttı

17-Ağu-17 16:39 Ekleyen :  
McDonald's Kıdem Ödüllerini Dağıttı

McDonald's, 5'inci, 10'uncu, 15'inci ve 20'inci yıllarını tamamlayan çalışanlarına "Hizmet Ödülleri"ni takdim etti.

Türkiye'deki 258 restoranı ve yaklaşık 5 bin çalışanıyla 30 yılı geride bırakan McDonald's kıdem ödüllerini dağıttı. 

McDonald's Türkiye İnsan Kaynakları organizasyonuyla Kilyos Dalia Beach'te düzenlenen etkinlik kapsamında 5'inci, 10'uncu, 15'inci ve 20'inci yıllarını tamamlayan çalışanlarına "Hizmet Ödülleri"ni takdim eden McDonald's, başarılı iş sonuçlarını kutladı.

McDonald's Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Dr. K. Mehmet Büyükçolak: "Her yıl yüzlerce iş başvurusu alıyoruz. McDonald's olarak en önem verdiğimiz konu çalışanlarımızın mutluluğu ve profesyonel gelişimleri. Eğlenceli, dinamik ve arkadaşça iş ortamı ile McDonald's, çalışanlarının kariyerlerinde yükselmelerini sağlarken onlara sürekli eğitimler vererek kişisel ve mesleki anlamda gelişmesine olanak sağlıyor. Hepimiz bu büyük ailenin parçası olmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

Büyük bir aile olduklarına dikkat çeken Büyükçolak sözlerine şöyle devam etti: "Aile olmanın en büyük şartı dayanışma içinde birlikte çalışmak, paylaşımda bulunmak. Tüm İK stratejimizi çalışanlarımıza bu hissi yaşatabilmek, McDonald's'taki büyük değişimin bir parçası olabilmeleri ve hatta bu değişimi gerçekleştirmeleri için kurguluyoruz. Bu büyük aileye katkıda bulunan herkesi tebrik ediyorum."

Etiketler :