Kibar Grubu Çalışanları Spor Şenliklerinde Ter Döktü

07-Kas-17 14:35 Ekleyen :  
Kibar Grubu Çalışanları Spor Şenliklerinde Ter Döktü

Kibar Grubu Spor Şenlikleri, renkli final karşılaşmaları ile sona erdi. 14 farklı şirketten 465 sporcunun toplam 8 branşta 113 müsabakaya katıldığı spor şenliklerinde sporculara 61 madalya ve ödül verildi.

Kibar Holding insan kaynakları faaliyetleri kapsamında her yıl düzenlenen Kibar Grubu Spor Şenlikleri final karşılaşmaları ile sona erdi. 14 farklı şirketten 465 sporcunun toplam 8 branşta 113 müsabakaya katıldığı spor şenliklerinde sporculara 61 madalya ve ödül verildi.

Grup bünyesindeki 14 farklı şirketten 465 sporcu Kibar Grubu Spor Şenlikleri kapsamında toplam 8 branşta 113 müsabakaya katıldı. 61 madalya ve ödülün verildiği spor şenliklerinde grup şirketlerinden Assan Hanil ve İspak Ambalaj futbol turnuvasında yarı finale kaldı. Spor spikeri ve gazeteci Bilgehan Demir'in sunduğu, Süper Lig yardımcı hakemliği görevini sürdüren Aleks Taşcıoğlu'nun yönettiği Futbol Turnuvası'nın final maçında 3-3 skoru ile penaltılara gidildi. İspak Ambalaj, penaltılarda Assan Hanil'i mağlup ederek, Futbol Turnuvası'nın şampiyonu oldu.

"Başarı da tıpkı hayat gibi bir takım oyunudur"

Kibar Grubu Spor Şenlikleri finalinde konuşan Kibar Holding CEO'su Tamer Saka, yaklaşık iki ay süren maratonun sonuna geldiklerini ve müsabakalara katılan tüm sporculara ve izleyici olarak desteklerini esirgemeyen çalışanlar ve ailelerine teşekkür etti. Geçen yıl ilk kez gerçekleştirilen bu organizasyonun ikincisini düzenlediklerini belirten Tamer Saka, "Her alanda olduğu gibi burada da sürdürülebilir değerler yaratıyoruz. Başarının olduğu kadar hayatın da bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden sporun bedenimize kattığı tazelik, zihnimize ve ruh sağlığımıza verdiği zindeliğin ne kadar değerli olduğunu aklımızdan çıkarmıyoruz" dedi.

"Müsabakaların sonucunu zafer ve mağlubiyetlerle değil de elimizden gelenin en iyisini yapmış olmanın verdiği mutluluk ile tanımlamak en güzeli olacaktır" diyen Tamer Saka, "En önemlisi de son düdük çalmadan oyunun bitmediğini hiç unutmamalıyız" şeklinde konuştu.