Barilla Gıda İnsan Kaynakları'nda Atamalar

14-Kas-17 10:43 Ekleyen :  
Barilla Gıda İnsan Kaynakları'nda Atamalar

Barilla'nın Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Coşkun, Merkez Avrupa İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü olarak atandı. Coşkun'dan boşalan pozisyonu ise Barilla Gıda İnsan Kaynakları Departmanında görev alan Nilay Hanadan üstlendi.

Hüseyin Coşkun Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olan Hüseyin Coşkun, yüksek lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İşletme üzerine yaptı. Halen yönetim ve organizasyon üzerine doktorasına devam eden Coşkun, profesyonel iş hayatına 2000 yılında Siemens'de Eğitim Uzmanı olarak başladı. 2007'ye kadar Siemens İnsan Kaynakları'nda farklı sorumluluklar üstlenen Coşkun, daha sonra Mercer Danışmanlık'ta ağırlıklı olarak ücret ve performans yönetimi alanlarında Türkiye ve Ortadoğu bölgelerinden sorumlu olarak görev aldı. 2008 yılında Barilla Gıda Türkiye, Orta Doğu ve Afrika'dan Sorumlu İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü olarak göreve başlayan Hüseyin Coşkun, 2015'ten bu yana Barilla'nın Global Çeşitlilik ve Katılım Kurulu'nda Asya, Afrika, Avusturalya (AAA) bölgesini de temsil etti. 1 Kasım 2017 itibari ile Almanya Köln'de yerleşik olarak Merkez Avrupa İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü olarak görev alacak.

Nilay Hanadan Kimdir?

Nilay Hanadan 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Erikli & Nestle Waters Bursa'da İnsan Kaynakları Departmanı'nda başlayan ve aynı şirkette sırası ile uzman, yönetmen ve süpervizör pozisyonlarında görev alan Hanadan, 2008 yılında İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak Barilla Gıda kadrosuna katıldı. 2017 Ocak ayında Türkiye, Orta Doğu ve Afrika İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev aldı. 1 Kasım 2017'den itibaren Barilla Gıda İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü olarak görevini sürdürmekte.