P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştiriyor

11-Ara-17 11:41 Ekleyen :  
P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştiriyor

P&G, "Geleceğin Kadın Liderleri" programıyla, üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamayı sürdürüyor.

Procter and Gamble (P&G)'nin hızlı tüketim ürünleri (FMCG) sektörüne nitelikli kadın liderler yetiştirmeye yönelik geçtiğimiz yıl başlattı program bu yıl da sürüyor. Geçtiğimiz yıl 40 kız öğrenciye marka yönetimi, pazarlama stratejileri, satış planlama gibi alanlarda eğitim imkânı sunan program için bu yıl da başvuru süreci başladı.  P&G üst düzey yöneticilerinin öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacakları programa başvurular 22 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek.

Kimler katılabilir?

Üniversitelerin 3 ve 4'üncü sınıflarında okuyanların veya yüksek lisansa devam edenlerin kabul edileceği programda, öğrencilerin akademik hayatta öğrendikleri teorik bilgileri iş hayatında nasıl uygulayabileceklerini öğrenmek üzere farklı etkinlikler düzenlenecek.

25-26 Ocak 2018 tarihlerinde P&G İstanbul Kampüs'ünde gerçekleştirilecek programda katılımcılar FMCG sektöründe marka yönetimini, markanın pazara giriş ve satış stratejilerini belirlemeyi, satışın dijital dünyasını keşfederken; P&G'nin sürdürülebilirlik konusundaki projelerini tecrübe etme şansını elde edecekler. Ayrıca çeşitli eğitimlerle donanımlarını artırma ve P&G'nin üst düzey yöneticileriyle ile bir araya gelip hem tanışma hem de fikirlerini paylaşma fırsatı da yakalayacaklar. İnsan kaynakları tarafından programa seçilen 40 kişi, sonraki süreçte yazılı test ve mülakatlara dahil olarak P&G'de işe giriş süreçlerini hızlandırma şansını yakalayabilecek.