Nurus'tan Çalışanlarına Hizmet Ödülü

06-Şub-18 11:34 Ekleyen :  
Nurus'tan Çalışanlarına Hizmet Ödülü

Nurus, 170 çalışanına, şirket başarısına katkıları için kurumsal hizmet ödülü ile 'teşekkür' etti.

Şirket bünyesinde 5, 10, 15, 20 ve 25'inci yılını tamamlayanlara, 'Kurumsal Hizmet Sertifikaları' Ankara ve İstanbul'da eş zamanlı düzenlenen törenle verildi. Törende Nurus'ta 50'nci yılını kutlayan Nurus Onursal Başkanı Akın Gökyay'a da, ailesi ve çalışanları tarafından 'teşekkür plaketi' verildi.

Pazarlama, üretim, finansman, muhasebe, insan kaynakları, yönetim ve AR-GE departmanlarında 5 ila 25 yıl hizmet veren toplam 170 çalışanına kurumsal hizmet ödülü verilirken, Ankara ve İstanbul'da eş zamanlı olarak düzenlenen ödül törenlerine Nurus Onursal Başkanı Akın Gökyay, Nurus Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay, Nurus Yönetim Kurulu Üyesi Birten Gökyay, Nurus Baş Tasarımcısı Renan Gökyay, Nurus CEO'su Dinçer Sinici ve şirket çalışanları katıldı. 

Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay Nurus'un dünya markası olmasında çalışanlarının payının büyük olduğunun altını çizerek "Biz çalışanları ile birlikte büyüyen bir aileyiz. 90'ıncı yılımızda bu aidiyet duygusu ve motivasyonu sürdürebilmenin mutluluğu ve gururu içindeyiz" dedi.

Nurus Baş Tasarımcısı Renan Gökyay ise şirketin başarısında kurumun itibarına gönülden bağlı çalışanlar önemli rol oynadığını söyleyerek "Nitelikli insan sermayemizin tek bir bireyinin bile kendini yabancı hissetmediği büyük bir aileyiz. Bugün artık Nurus çalışanlarının çocukları, ailelerinin ikinci kuşak temsilcileri de bu çatı altında değer üretiyor. Anne veya babası Nurus çalışanı olan ve bu güvenle iş hayatında bizi tercih eden gençlerimizin sayısı her geçen gün artıyor. AR-GE ekibimiz mobilya dışı konulardaki çalışmaları ile büyük başarılara imza atıyor. Kendi ürettiğimiz makinelerle kalıplar yapıyor, bu çok eksenli makineleri kullanabilen kız çocukları yetiştiriyoruz." şeklinde konuştu.

Etiketler :