Bilkentliler Zorlu Holding'te

08-Mar-18 12:09 Ekleyen :  
Bilkentliler Zorlu Holding'te

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencileri ve bölüm mezunları, Zorlu Holding merkez ofisini ziyaret etti.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 55 son sınıf öğrencisi ve aynı bölümden mezun Türkiye'nin farklı şirketlerinde önemli pozisyonlarda çalışan 50 bölüm mezunu olmak üzere 100'ü aşkın ziyaretçi, Zorlu Holding'in İstanbul, Levent 199'daki merkezinde buluştu. Zorlu Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü'nün ev sahipliğini yaptığı etkinliğe, Bilkent Üniversitesi mezunu Zorlu Holding çalışanları ve Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu da katıldı.

Düzenlenen etkinlik çerçevesinde duygu ve düşüncelerini dile getiren Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu kariyer hikayesini de öğrencilerle paylaştı. Emre Zorlu, "Bilkent Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları ve öğrencilerini Zorlu Holding'de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kısa bir süre sonra iş hayatına katılacak genç arkadaşlarımızın; kendi alanından mezunlarla buluşması ve fikir alışverişinde bulunmasının çok etkili olduğuna inanıyorum. Ben de mühendislik mezunu bir yönetici olarak; arkadaşlarımızın geçtiği yollardan geçtim. Sonrasında Zorlu Holding bünyesinde farklı kademelerde çalışarak deneyim kazandım. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversitesi'nden mezun olacak arkadaşlarımızın da Zorlu Grubu başta olmak üzere Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde başarılı işlere imza atacağına gönülden inanıyorum." dedi.

Etkinlikte; mezunlar, öğrenciler ve Zorlu Grubu'nda çalışan Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunları tanışma ve networking olanağı bulurken, öğrenciler ve mezunlar, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Selim Aktürk'ün eşliğinde katıldıkları etkinlikte, Zorlu Holding'i de yakından tanıma fırsatı buldu.