Bilkom'da Yeni Atamalar

10-Nis-18 17:33 Ekleyen :  
Bilkom'da Yeni Atamalar

Bilkom bünyesinde görev yapan Can Irmak Sağıroğlu Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörlüğüne, 2014 yılından bu yana İnsan kaynakları Müdürü olan Burak Sezer ise İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atandı.

Can Irmak Sağıroğlu Kimdir?

1994 yılında Yapı Kredi Bankası'nın teknoloji şirketi Bilpa'da Sistem Geliştirme Yöneticisi olarak iş hayatına başlayan Can Irmak Sağıroğlu, 1997 yılında Bilkom'a geçerek farklı pozisyonlarda görev aldı. Cem Irmak Sağıroğlu, son olarak Ürün Grup Müdürlüğünün yanı sıra vekâleten Pazarlama Direktörlüğü görevinde bulundu. Can Irmak Sağıroğlu, Bilcom'da Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev alacak.

Burak Sezer Kimdir?

İş hayatına 2000 yılında Louis Vuitton & Moet Hennessy'de Satış Uzmanı olarak başlayan Sezer, Goldaş'da perakende grubundan sorumlu İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı olarak çalıştı. 2009- 2012 yılları arasında Darty Türkiye'de İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı, 2013 yılında ise Kahve Dünyası'nda İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev alan Sezer, 2014 yılında bu yana Bilkom bünyesinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışıyordu. Burak Sezer yapılan atama ile Bilkom'da İnsan Kaynakları Direktörü oldu.