Perform Türkiye'de Atamalar

29-May-18 10:52 Ekleyen :  
Perform Türkiye'de Atamalar

Perform Türkiye'de Finans Müdürü olarak çalışan Murat Demirel Finans, İnsan Kaynakları ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olurken, Engin Kehale, Ürün, İçerik ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Murat Demirel Kimdir?

Murat Demirel, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde lisansını tamamladı ve Galatasaray Üniversitesi'nde finans yüksek lisans eğitimi aldı. İş hayatına 2005 yılında PwC (PricewaterhouseCoopers) Denetimi Bölümü'nde adım atan Demirel, 2013 yılında PwC'deki Denetim Müdürlüğü görevinden ayrılarak Perform Türkiye'de Finans Müdürü olarak çalışmaya başladı. Murat Demirel yeni görevinde Finans, İnsan Kaynakları ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür olarak tüm süreçlerden sorumlu olacak.

Engin Kehale kimdir?

Engin Kehale, İstanbul Erkek Lisesinden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde lisansını tamamladı ve EADA Üniversitesinde pazarlama yüksek lisans eğitimi aldı. İş hayatına 2006 yılında Pfizer Türkiye'de başlayan Kehale, bir süre kendi işini devam ettirdikten sonra 2009 yılında Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterlik Ofisi'nde Proje ve Süreçler Sorumlusu olarak görev aldı. 2010 yılında Euroasia Sports'ta Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevine başlayan Kehale, son olarak 2014 yılından itibaren Güzel Sanatlar Holding çatısı altında Ideas Sportainment şirketinde Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu. Kehale, ayrıca 2010 yılından beri önce Lig TV, sonrasında beIN Sports'ta Türkiye ve Avrupa Ligleri yorumculuğu görevlerinde bulundu. Engin Kehale, Ürün, İçerik ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.