Liderlik ve Kariyer Zirvesi Etkinliği 23-24 Şubat'ta

28-Oca-19 20:47 Ekleyen :  
Liderlik ve Kariyer Zirvesi Etkinliği 23-24 Şubat'ta

Her biri alanında lider özelliklere sahip CEO ve üst düzey yöneticiler Liderlik ve Kariyer Zirvesi’nde üniversite öğrencileriyle buluşuyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen Liderlik ve Kariyer Zirvesi etkinliği tüm Türkiye’den üniversite öğrencilerini şirketlerin yöneticileriyle buluşturuyor.

23-24 Şubat 2019 tarihlerinde The Ankara Hotel ’de tüm üniversite öğrencilerine açık bir şekilde panel ve seminerler şeklinde yapılacak etkinlikte şirketlerin tepe yöneticileri iş ve kariyer hayatlarıyla ilgili edindikleri tecrübeleri üniversite öğrencileriyle paylaşacak. Farklı üniversitelerden üniversite öğrencilerinin katılımına da açık etkinlikte ayrıca öğrenciler şirket yöneticilerine merak ettikleri konuları doğrudan sorabilme fırsatı yakalayacak. En az 10 oturuma katılan katılımcılar “Liderlik ve Kariyer Zirvesi Sertifikası” ve Katılımcı şirketlerden sertifika kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca içlerinde İzgören Akademinin de bulunduğu Workshoplardan faydalanabilecek.

Bu yılki Liderlik ve Kariyer Zirvesi etkinliğinin katılımcıları arasında Hakan Alp, Serkan Tavşanoğlu, Arzu Alibaz, Metin Hullu ve Murat Ardıç Yılmaz gibi isimler bulunuyor.