Abdi İbrahim'de Atamalar

11-Mar-19 10:29 Ekleyen :  
Abdi İbrahim'de Atamalar

Abdi İbrahim'de Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Direktörlüğü görevine Tolga Zeren getirilirken, Medikal bölümünün başına Dr. Recep Erşahin geçti.

 

Tolga Zeren Kimdir?

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu Tolga Zeren, eğitimini 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde MBA programı ile tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1995 yılında Türkiye İş Bankası'nda Yazılım Mühendisi olarak başlayan Zeren, ardından Coca-Cola İçecek'te Sistem Analisti, Havelsan'da SAP Danışmanı, yeniden Coca-Cola İçecek'te Teknoloji Çözüm Yöneticisi ve Teknoloji Çözüm Müdürü olarak görev aldı. Zeren, son olarak 2015 yılında Anadolu Efes'te Grup İş Çözümleri IT Müdürü, sonrasında ise Grup İş Çözümleri ve Teknolojileri Direktörü olarak çalıştı. Son olarak Abdi İbrahim'de 2019 tarihi itibariyle Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Direktörü olarak çalışmaya başladı.

Dr. Recep Erşahin Kimdir?

1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Recep Erşahin, 2003 yılına kadar eski ismiyle Zonguldak SSK Bölge Hastanesi'nde Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi olarak görev aldı. İlaç sektöründeki kariyerine Eczacıbaşı – Baxter'da Medikal Müdür olarak adım atan Dr. Erşahin, Eczacıbaşı – Baxter Renal Ürünler kıdemli medikal müdürlüğü ile eş zamanlı olarak 2010 – 2013 yılları arasında aynı çatıda yer alan RTS şirketinin, hemodiyaliz ve periton diyalizi merkezlerinin koordinasyonundan sorumlu, kıdemli medikal müdürlüğünü de yaptı. Grup medikal müdürü olarak 2013 yılında katıldığı Alexion Türkiye'de, 2014 yılı sonrasında sırasıyla Medikal Direktör ve Kıdemli Medikal Direktör olarak çalışmalarını sürdürdü. Son olarak Dr. Recep Erşahin, Abdi İbrahim'de Medikal Direktörlük bölümünün başına getirildi. Mart 2019 tarihi itibariyle görevine başladı.