Annem Babam Nerede Çalışıyor?

08-Şub-16 12:37 Ekleyen :  
Annem Babam Nerede Çalışıyor?

BTA, çalışanlarının çocukları için program düzenledi.

Yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösteren BTA, çalışanlarının çocukları için düzenlediği eğlenceli programla “Annem Babam Nerede Çalışıyor” sorusuna renkli bir yanıt veriyor.

BTA çalışanlarının 5-16 yaş aralığında bulunan çocukları için düzenlenen program Atatürk Havalimanı, TAV ve BTA hakkında kısa bir bilgi verilerek başladı. Kendilerine özel, üzerinde resimlerinin bulunduğu BTA Personel Kartı’nı alan çocuklar dış hatlar ve iç hatlar terminallerinde yer alan BTA noktalarını gezerek, çocuklara özel hazırlanan menüyle lezzetli bir havalimanı yolculuğu gerçekleştirdi.

Etkinlik kapsamında renkli önlük ve şapkalarını alan çocuklar cupcake süsleme atölyesine katıldı. Çocuklar; yaş gruplarına uygun bir kitap, teşekkür sertifikası ve Cakes&Bakes fabrikasından gelen 2 çeşit kurabiyeyi alarak programdan ayrıldı. Devam etmesi planlanan programa bugüne kadar toplam 61 çocuk katıldı. Etkinlik, İstanbul’un yanı sıra BTA’nın faaliyet gösterdiği Ankara ve İzmir illerinde de gerçekleştirildi.

Etkinlikte konuşan BTA İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Murat Sağışman, “Tüm operasyonlarımızın odağında müşteri memnuniyeti yer alıyor. BTA olarak, ancak mutlu çalışanların mutlu müşteriler yaratabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, öncelikle çalışanlarımızı mutlu etmek üzere çalışıyoruz. Çalışanlarımızın aileleri, özellikle de çocuklarımızı geniş BTA ailesinin bir parçası olarak görüyoruz. Onların kafasında yer alan en önemli sorulardan birine, deneyimleyerek öğrenecekleri bir cevap hazırladık. Bugün 7 ülkede 14 havalimanında 300’e yaklaşan noktada günde 100 bin misafirimize hizmet veren bir marka olarak, çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimine en üst düzeyde destek vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

İşte eğlenceli vakit geçiren çocukların etkinlikten kareleri: