Haberler

Lüks jipinin servis ücretini ödemeyen ünlü müşteri, kendisini arayan servis yetkilisine, "Ne parası? Ne ödemesi? Bir daha telefonla arayıp rahatsız ederseniz, sosyal medyadan rezil ederim" deyip telefonu kapattı.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Eylül-Ekim ve Kasım aylarını kapsayan 2018 Ekim dönemi işsizlik rakamlarını açıkladı. Buna göre Ekim'de işsizlik 11.6 oldu. Bir önceki dönem işsizlik oranı ise 11.4 olarak açıklanmıştı.

Kanada'da hava trafik kontrolörleri, ABD'de federal hükümetin kapanması nedeniyle maaş almadan çalışmak zorunda kalan meslektaşlarına pizza ısmarlayarak jest yaptı.

SunExpress, merkezi olan Antalya’daki Nurcan Rüstem Cömertoğlu Ortaokulu öğrencilerine yeni yıl hediyesi olarak uçak gezisi düzenledi.

Konya'da çalıştığı fabrikadan malzeme çaldığı tespit edildiği için tutuklanan işçi "Paraya ihtiyacım yok. Bir anlık gaflete düşüp şeytana uydum" dedi.

Japanyo'da ilk olarak küçük teknoloji firmalarında başlayan uygulama, gittikçe daha fazla şirkete yayılıyor. Geçen yıl, Nextbeat adlı şirket, başkent Tokyo'daki merkezinde iki "stratejik uyku odası" hazırladı.