Arşiv

Cigna Türkiye Çalışanları “Global Wellness Challenge” Birincisi Oldu

Cigna’nın global olarak sağlıklı yaşam stratejisinin ve sağlıklı yaşam programlarının bir parçası olan “Global Wellness Challenge” sona erdi. Her sene tüm dünyadaki Cigna çalışanlarının daha sağlıklı ve iyi bir yaşam için birbirlerine meydan okuyarak harekete geçtikleri yarışma, iyi yaşam tarzını teşvik etmek amacıyla eğlenceli ve ilgi çekici aktiviteleri hayata geçirmek üzere tasarlanıyor.

Cigna çalışanları ve yakınlarının da katılabileceği etkinlik kapsamında katılımcılar; spor aktiviteleri, yoga, nefes terapisi, sosyalleşme gibi iyi hissetmeye yönelik aktivitelerde geçirdikleri dakikaları toplayarak, dakikaların karşılığında elde ettikleri puanlarla sosyal sorumluluk projelerine katkı sağladılar.

Cigna Türkiye çalışanları, 6 hafta süren ve 19 ülkenin katıldığı yarışmada “bendevarım” sloganı ile birinci oldu. Çalışanların 384.876 dakikalık iyilik hareketi karşılığında Kaçuv ve Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği’ne bağış yapıldı. Türkiye’de yarışma kapsamındaki ilk etkinlik 19 Temmuz’da Ayşe Arman’ın İyilik Atölyeleri ile başlamıştı.

Cigna, 19 ülkenin katıldığı yarışmada #bendevarım sloganıyla birinci oldu

Cigna çalışanları ve yakınlarının da katılabileceği etkinlik kapsamında katılımcılar; spor aktiviteleri, yoga, nefes terapisi, sosyalleşme gibi iyi hissetmeye yönelik aktivitelerde geçirdikleri dakikaları toplayarak, dakikaların karşılığında elde ettikleri puanlarla sosyal sorumluluk projelerine katkı sağladılar.

Cigna Türkiye çalışanları #bendevarım sloganı ile 6 hafta boyunca hayata geçirdikleri 384.876 dakikalık iyilik hareketleri ile yarışmanın kazananı oldu. Çalışanların iyilik hareketi karşılığında Kaçuv ve Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği’ne bağış yapıldı.

Ana odağı sağlık ve iyi yaşam olan Cigna; çalışanlarının sosyal, finansal, duygusal, entellektüel ihtiyaçlarında da hayatlarının merkezine alan bir iyi yaşam politikası uyguluyor. Cigna “iyi yaşamak, iyi hissetmek, iyi olmak” odağındaki etkinliklerle çok yönlü aylık programlarla çalışanların yaşam kalitesini destekliyor. Bu kapsamda düzenlenen aktiviteler Cigna’da Hayat Instagram sayfasından da paylaşılıyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu