İşçisini Bagajda Taşıyan Patrona Büyük Tepki

Antalya'da bir inşaat firması sahibi, çalışanını üzeri kirli diye arabasının bagajında taşıdı. Görüntüler büyük tepki topladı.

İşçisini bagajda taşıyan patrona büyük tepki. Türkiye, Antalya’da yaşanan ve görüntüleri ortaya çıkan bu olayı konuşuyor.

Bir inşaat firması sahibi, üzeri kirli olan işçisini lüks aracının bagajında taşıdı. Arabasının içi kirlenmemesi için bagajda taşınan işçiye dair görüntüler ortaya çıktı. Bunun üzerine sosyal medyadan büyük bir tepki oluştu.

Antalya Gazipaşa’da, bir inşaat firması sahibi iddiaya göre yanında çalışan işçisine ayakkabı aldı. Ancak ayakkabının numarası küçük geldi. Bunun üzerine patron, işçiyi mağazaya götürmek için yola çıktı.

Kamuoyuna yansıyan görüntüler, patronun otomobilinin yapı marketin önüne geldiği anda güvenlik kameralarına yansıdı. Yapı marketin önüne gelindiğinde otomobilinden inen patronla birlikte bagajdan inen işçiyi görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bagajdan inip yapı markete giren ve ayakkabısını değiştiren işçi, tekrar bagaja bindi ve kapısı bir vatandaşın yardımıyla kapatıldı. Bu görüntüler kamuoyuna yansıyınca büyük tepki çekti.

İşte tepki çeken o görüntüler:

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu