Arşiv

Koç Topluluğu Gönüllüleri 23 Nisan’da Deprem Bölgesindeydi

Koç Topluluğu Şirketleri ve Gönüllülerinden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Deprem Bölgesinde

Koç Topluluğu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 4 ildeki çocuklara yönelik Koç Çocuk Şenlikleri’ni düzenledi. Koç Topluluğu Spor Kulübü koordinasyonunda Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman ve Malatya’da Topluluk şirketleri Arçelik, Aygaz, Beko, Bilkom, Divan, Düzey, Entek, Ford Otosan, Opet, Otokoç Otomotiv, Sendeo, Tüpraş, Yapı Kredi ve gönüllülerin destekleriyle düzenlenen etkinliklere binlerce çocuk katıldı.

Kahramanmaraş’ta Karacasu konteyner kentinde, Hatay’da KYK kız öğrenci yurdunda, Adıyaman’da Mansur Yardımcı Stadı’nda, Malatya’da ise Malet konteyner kentinde gerçekleştirilen Koç Çocuk Şenlikleri’ne 3 binden fazla çocuk katıldı.

Şenliklerde görev alan Koç Topluluğu gönüllüleri, etkinliklerden önce çocuklarla iletişim konusunda uzman psikologlardan eğitim alırken; etkinlik programı da pedagogların tavsiyeleri ile oluşturuldu. Futbol ve basketbol gibi spor aktivitelerinin yanı sıra, yüz boyama, çamur eller atölyesi, drama atölyesi, top havuzu ve oryantiring (yön bulma) parkuru gibi etkinliklerin düzenlendiği şenliklerde çocuklar keyifli vakit geçirdi. Topluluk şirketlerinin ve çalışanlarının katkıları ile hazırlanan hediyeler de çocuklara armağan edildi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu