Atamalar

Henkel’de Üst Düzey Atama

Bülent Pehlivan, Henkel Türkiye CFO’luğu ve Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Bölge CFO’luğu görevlerine atandığı açıklandı.

Henkel, yaptığı üst düzey atama ile Bülent Pehlivan‘ı Henkel Türkiye CFO’luğu ile Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Bölge CFO’luğu görevlerine atadı.

Bülent Pehlivan,1 Aralık 2020 tarihinde Türkiye CFO’su görevine atanmıştı.  Bu görevine ek olarak 1 Mart 2021 tarihinden itibaren de Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Bölge CFO’su görevini üstlenecek. Pehlivan, 2021 yılı Şubat ayı sonunda emekliye ayrılacak olan Erdem Koçak’ın yerine geçecek.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nin ardından, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme dalında yüksek lisans derecesini tamamlayan Bülent Pehlivan, iş hayatına Türk Henkel’in Finans organizasyonunda adım attı.

Finans alanındaki deneyimini global olarak genişletmek amacıyla merkez ofise transfer oldu. Düsseldorf’taki Kurumsal Finans ekibine katılan Pehlivanoğlu, kariyerine Orta Doğu ve Afrika Bölge Finansal Kontrol bölümünde sürdürdü. Sonrasında Türkiye ve Mısır CFO’luğu rollerini üstlenen Bülent Pehlivan, son olarak BSH Türkiye’de CFO görevinde, çeşitli fonksiyonlardan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu