Atamalar

İş Bankası’nda Üst Düzey Atamalar

Türkiye İş Bankası'nda GMY düzeyinde yeni atamalar gerçekleştirildi.

Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu’nun 28 Ocak 2021 tarihli toplantısında alınan karara göre, bankada Bilgi Teknolojileri Müdürü görevine Sabri Gökmenler, Kurumsal Mimari Müdürü görevine ise Sezgin Lüle getirildi.

sabri gokmenlerSabri Gökmenler kimdir?

1991 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Sabri Gökmenler, 1995 yılında aynı Bölümde yüksek lisans programını tamamladı. Lisans eğitiminin ardından 1991 yılında Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde Yazılım Uzmanı olarak göreve başlayan Gökmenler, 2000 yılından itibaren İş Bankası’nın iştiraki Softtech’te görev yaptıktan sonra 2008 yılında Bankanın Bilgi Teknolojileri Mimari ve Güvenlik Yönetimi Müdürü, Ekim 2012’de Bilgi Teknolojileri Müdürü oldu.

Sabri Gökmenler yeni görevinde Türkiye İş Bankası Bilgi Teknolojileri Müdürü görevini sürdürecek.

sezgin luleSezgin Lüle kimdir?

1976 yılında Trabzon’da doğan Sezgin Lüle, 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1998 yılında Organizasyon Müdürlüğü’nde Organizasyon ve Metot Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı, 1999 yılında Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Müfettiş Yardımcısı oldu. 2004 yılında University of Birminghan’da Uluslararası Bankacılık ve Finans konusunda yüksek lisans programını tamamladı. 2008-2011 yılları arasında Proje ve Değişim Yönetimi Başkanlığı’nda Müdür Yardımcısı ve Birim Müdürü olarak görev yaptı. Lüle, Nisan 2017’de Kurumsal Mimari Müdürü oldu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu