Atamalar

NovoNordisk’in Yeni İK Direktörü Kutay Kavukçu Oldu

Novo Nordisk İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörlüğü görevine Kutay Kavukçu getirildi. 

Novo Nordisk İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörlüğü görevine Kutay Kavukçu getirildi.

Kutay Kavukçu kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden 1999 yılında yüksek onur derecesiyle mezun olan Kutay Kavukçu,  daha sonra Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Uzmanlık Programını ve Regent’s Üniversitesi London’da Psikoloji ve Psikoterapi Fakültesinde Yaratıcı Liderlik Yüksek Lisans Programını tamamladı.

İş hayatına 1999 yılında Oyak Bank’ta Banka Müfettişi olarak başlayan Kavukçu, 2003-2004 yıllarında aynı bankada İK Eğitim Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2004-2006 arasında Siemens Türkiye’de Eğitim ve İK Uzmanı, 2006-2008 arasında Anadolu Grubu Genel Merkezinde İK Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Novo Nordisk’e 2008 yılında katılan Kavukçu, 2009 yılı sonuna kadar Yakın Doğu Bölgesinde (Business Area Near East (BANE)) Kıdemli İnsan Kaynakları ve İletişim Uzmanı olarak görev aldı. 2009-2012 yılları arasında ise Arab Emirlikleri ve Suudi Arabistan genel merkez olmak üzere Körfez Ülkeleri’nden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştı. 2013-2016 yılları arasında Novo Nordisk Danimarka Merkez ofisinde Global Liderlik Gelişimi Danışmanı olarak görev yaptı.

Novo Nordisk’ten ayrılması sonrasında 2016-2018 yıllarında merkezi Londra’da bulunan TTM Associates Danışmanlık şirketinin Türkiye ve Orta Doğu’dan sorumlu İş Geliştirme Direktörü olarak görev adı. Kavukçu, 2018 yılından bu yana Shell Türkiye’de Organizasyonel Gelişim ve Projelerden sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışıyordu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu