Philips Orta Doğu ve Türkiye’ye Yeni CEO

Philips Orta Doğu ve Türkiye’nin Yeni CEO'su belli oldu.

Philips Sağlık Sistemleri, Orta Doğu ve Türkiye Satış Lideri ve Pazarlama Bölümü Başkanı Vincenzo Ventricelli, Philips Orta Doğu ve Türkiye CEO’su olarak atandı.

Philips, Sağlık Sistemleri, Orta Doğu ve Türkiye Satış Lideri ve Pazarlama Bölümü Başkanı Vincenzo Ventricelli’nin 1 Eylül 2020 tarihinden itibaren Philips Orta Doğu ve Türkiye CEO’su olarak atandığını duyurdu. Ventricelli, görevini Dubai’den yürütecek.

Vincenzo VentricelliVincenzo Ventricelli kimdir?

Bocconi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan 1996 yılında Vincenzo Ventricelli, Philips ailesine İtalya’da katılarak, İtalya, Orta ve Doğu Avrupa ve Orta Doğu gibi farklı coğrafyalarda satış ve pazarlama alanında çeşitli görevlerde bulundu. Ventricelli, 2004 yılında Pazarlama Departmanında görev üstlenmek için Viyana’ya taşındı ve 2006 yılında Orta ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü oldu. 2008 yılında Philips Tüketici Ürünleri Orta Doğu ve Afrika Pazarlama Direktörü olarak görevine Dubai’den devam etti. Ventricelli 2011 yılında Philips Tüketici Ürünleri Orta Doğu ve Türkiye Satış Direktörü, 2015 yılında ise Philips Kişisel Sağlık Orta Doğu ve Türkiye Pazar Lideri olarak atandı. Son 3 yıldır Philips Sağlık Sistemleri, Orta Doğu ve Türkiye Satış Lideri ve Pazarlama Bölümü Başkanı olarak görev yapan Vincenzo Ventricelli, bölgede güçlü bir ekip kurarak, Stratejik Müşteri Yönetimi yaklaşımının gelişmesine ve Sağlık Sistemlerinin çözüm odaklı dönüşümüne önemli katkılarda bulundu.

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı