İK Blog

İş Arkadaşına Alınabilecek Hediyeler

İş arkadaşına alınabilecek hediye önerilerini derledik.

Hediye almanın her türlüsü zor biliyoruz. Acaba sever mi? Uygun olur mu? diye düşünmek hediye almaktan daha uzun sürer.  İş arkadaşına hediye almak ise belki de iş hayatının en zor karar verilen süreçlerinden biridir. Hediye alınacak kişi iş arkadaşınızsa, alacağınız hediyenin ne şekilde yorumlanacağını iki kez düşünmeniz gerekir.

İş arkadaşına ne hediye alınır?

İş arkadaşlarınız için hediye seçme konusunda ne kadar kararsız kaldığınızı biliyoruz. İş arkadaşınıza alınabilecek hediye alternatiflerini ve hediye fikirlerini sizin için araştırdık. İş arkadaşına hediye fikirleri neler olabilir gelin hep birlikte bir göz atalım…

1) Olumlu Yönler Kitabı

senın hakkında sevdığım seyler kıtabı

Ofisin en alıngan çocuğuna bir kitap dolusu mutluluk hediye etmeye ne dersiniz?

İş arkadaşınızı bir hayli şımartacak ve hakkındaki düşüncelerinizi en güzel şekilde ona anlatabileceğiniz “Senin Hakkında sevdiğim şeyler” defterini kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Örnek: O olmasaydı hayat nasıl olurdu? Hangi konuda ondan delisi yok? En sevdiğiniz özellikleri nelerdir? (Maile hızlı dönüş yapar, excelde ondan iyisi yoktur, ekip yönetimi süperdir vb.)

 

2) Çakmaklı Kol Saati

cakmaklı kol saatı

Ben sana tiryakisin demiyorum sadece çok içiyorsun diyorum.

Sigara içen iş arkadaşınız artık çakmağını bileğinde taşıyacak. İnternette farklı çakmak saat modellerine erişmek mümkün.

 

3) İK Magazin T-Shirt

is arkadasina hediye oneri01

İK Magazin’in çalışanlar için özel tasarladığı iş hayatı ürünlerinden iş arkadaşınız ile aranızdaki diyaloğu en iyi yansıtacak T-shirt’ü satın alabilirsiniz. İK Magazin online mağazasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

4) Kişisel Gelişim Kitabı

kisisel gelisim kitabi hoca

Hayatın anlamını bir bilene danış.

İş hayatı demek sürekli bir gelişim demekse kişisel gelişim kitabı iş arkadaşınız için anlamlı bir hediye olabilir. Sıkıcı ve klişe olmayan yazarların kitaplarını seçebilirsiniz.

 

5) USB gece lambası

Usb gece lambası

-Ayın Elemanı- , The person you have called…

İş yerinde sürekli mesai yapan iş arkadaşınız için manidar bir hediye. Hem basit hem kullanışlı bu hediye uzun süren mesailerde çok iş görebilir.

 

6) Parmak Bateri

Parmak baterı

Çalıştığı masayı müzik aleti haline dönüştürüp her müziğe ritm tutan ofis arkadaşınız için harika bir hediye. O parmaklar bize lazım.

 

7) Kahve Termos Kupa

 

Ofis arkadaşınıza dertleşirken içtiğiniz kahveleri unutmadığınızı gösterin.

starbucks kahve termoslari

Ofis demek kahve demek. Ekip arkadaşlarınızla yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyorsa bu hediye tam size göre. Henüz afyonunuz patlamadan girmek zorunda olunan sabah toplantıları için en çok ihtiyaç duyulan şey bir bardak kahve olabiliyor. Farklı markaların yılbaşı için hazırladıkları özel kupa ve mug koleksiyonlarına bakabilirsiniz.

 

8) Platform Hediye Kartı

hediye karti markalar netflix

-Dijital dünyalara giriş bileti

Artık dijital bir çağda yaşadığımızı unutmayın. İş arkadaşınızın hobi ve zevklerine göre tv müzik ve eğlence platformlarından herhangi birisi için hediye kartı satın alabilirsiniz. İş arkadaşınıza alacağınız bu hediye sizi yıl boyunca izlediği filmlerde, dinlediği müziklerde veya oynadığı oyunlarda hatırlaması anlamına gelir.

 

9) Ahşap Masa Saati

ahsap masa saati is arkadasi

Her sabah işe geç kalan ve iş çıkış saatini dört gözle bekleyen iş arkadaşları için bulunmaz bir hediye. Şık tasarımı ile çalışma masasında farklılık yaratacak kullanışlı bir hediye.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu