İK Blog

İş Çıkışı Yapılabilecek 12 Değişik Aktivite

İş çıkışı yapılabilecek aktiviteler neler?

İşyeri arkadaşlarınızla her mesai sonunda “evet naapıyoruz..?” demeye son. İK Magazin İstanbul’da iş çıkışı yapılabilecek değişik aktiviteleri sizler için araştırdı. Özellikle cuma günü iş çıkışında İstanbul’da yapılabilecek bir dizi aktivite ve içeriğini aşağıda detayları ile bulabilirsiniz.

İşte iş arkadaşlarınız ile mesai saati sonrasında yapabileceğiniz iş çıkışı aktiviteleri;

 

1-Evden Kaçış Oyunları

korku_evi

Son zamanların en popüler aktivitesi olan evden kaçış oyunları çılgınlığı giderek yayılıyor. 1 saat boyunca 4 arkadaşınız ile sırlarla dolu bir evden çıkmaya çalışacağınız hem zeka gerektiren hem de keyifli bir eğlence. Beyoğlu ve Kadıköy bölgelerinde yoğun olarak bulunan bu macera evlerinin her birinin internet sitesinden anında online rezervasyon yapılabiliyor.

 

2-Gece Dalışı

0144764_0.jpeg.ashx

Hiç gece dalmayı denediniz mi? İstanbul’da Kıyıköy, Poyrazköy, Rumelifeneri, Yassıada gibi noktalarda gerçekleştirilen gece dalışlarıyla hem sıradışı hem de macera dolu bir aktiviteye katılabilirsiniz.

 

3-Poligon

atis

Yöneticinize olan tüm sinirinizi atabileceğiniz harika bir aktivite. Daha önce hiç atış deneyimi olmayanların bile birkaç dakikalık eğitimle kolayca alışabileceği bu deneyim için İstanbul’da Kağıthane, İstinye, Avcılar, Ümraniye ve Kadıköy’de atış poligonları sizi bekliyor.

 

4-Go Kart

go kart aktivitesi takim17

İş arkadaşlarıyla rekabetin en zevkli yolu. Kızlı erkekli gidilebilecek bu aktivite için Zincirlikuyu, İstinye, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Merter ve Davutpaşa bölgelerinde uygun karting pistleri mevcut. Emniyet kemerinizi takmayı unutmayın.

 

5-Paintball

GregHastingsPainball2_FeaturedImage_vf1

Çok yeni olmasa da hala popülerliğini koruyan Paintball, sadece gündüz ve açık havada değil özellikle hava karardıktan sonra alışveriş merkezi otoparkı ve inşaat halinde olan binalarda da oynanmaya devam ediyor.  Strateji kabiliyetinizi geliştirecek bir oyuna hazır olun.

 

6-Masa Oyunları

masa oyunlari

Scrabble, monopoly, tabu, okey, kağıt oyunları gruptaki kişi sayısına göre yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri. Ortaköy, Beşiktaş, Yeşilköy, Kadıköy, Ataşehir ‘de kızlı erkekli gidilebilecek hem yemek yiyip hem bir şeyler içip hem de uzun saatler oyun oynayabileceğiniz cafeler mevcut. Fazla bağırmayın..:)

 

7-Makaron Yapımı

makaron-nasil-yapilir-12

Son zamanların en hit kursu bu olsa gerek. Önceden yapacağınız rezervasyon ile ortalama 3 saat süren bu kursu almanız mümkün. Hem yapın hem hediye edin. Sizce de çok güzel gözükmüyorlar mı?

 

8-Karaoke

karaokebar

Şarkı söylemek kuşkusuz insanı en rahatlatan aktivitelerden biri. Kadıköy ve Beyoğlu bölgesinde karaoke cafelerin yoğun olduğunu hatırlatalım.

 

9-Bowling

bowling turnuvasi

Küçüklüğünüzde oynadığımız 5 taş oyunundan kazandığınız tecrübeleri iş arkadaşlarınıza gösterme vakti. Kendi aranızda ufak bir turnuva düzenleyip yenilenlere çıkışta yenecek ıslak hamburgerleri kitleyebilirsiniz…

 

10- Yeni Tatlar

12adac57-65e4-43be-8e17-43928867781b

Islak hamburgerden konu açılmışken iş çıkışı hiç gitmediğiniz lokantalara gidip yeni tadlar veya bildiğiniz tadlara yeni yorumlar için benzer lezzetlerin bir arada olduğu bölgelere gidebilirsiniz. Balık lokantaları için Arnavutköy, Kebap için Aksaray, Kumpir için Ortaköy, Cafeler için Beşiktaş/Kadıköy/Karaköy, Hamburger için Moda, Döner için Kavacık, Beşiktaş bizim önerilerimiz.

 

11-Tiyatro

sark-discisi01

Tiyatro sizi günün yorgunluğundan uzaklaştırıp, rahatlatacaktır. Devlet tiyatroları ve şehir tiyatroları haftanın en az 4 günü oyunlarını sergiliyor. Özel tiyatrolar için avantaj sitelerine bakabilirsiniz.

 

12-Sinema

sinemaaktivite

Çok klasik olduğu için en sona sakladık ama mevsim kışsa hava soğuksa yapılabilecek yegane aktivitelerden biri. Yine de vizyondaki filmlere bir göz atmayı ihmal etmeyin.

İyi eğlenceler..!

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu