İnsan Kaynakları

Altın Örümcek Web Ödülleri’nden Sahibinden.com’a İki Ödül

İnternet teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin hak ettiği yeri bulması amacıyla düzenlenen “Altın Örümcek Web Ödülleri“nin bu yılki sonuçlarında sahibinden.com iki ödül birden aldı.

Geçtiğimiz aylarda “Stevie International Business Awards”da “Yılın İnsan Kaynakları Departmanı” kategorisinde “Sahibi Sensin” projesiyle ödüle layık görülen sahibinden.com, Altın Örümcek Web Ödülleri 2015’te sahibinden.com insan kaynakları sitesi ile “İnsan Kaynakları” kategorisinde de birinciliğin sahibi oldu.

Ayrıca, “Seri İlanlar” kategorisinde de ödüle layık görülen sahibinden.com, yaptığı yazılı açıklamada ödüle ilişkin şirket CMO’su (Chief Marketing Officer) Boğaç Göncü’nün açıklamalarına yer verdi. Göncü açıklamasında sahibinden.com’un seri ilanı, online platforma taşıyan ilk şirket olduğunu hatırlatarak şu değerlendirmelerde bulundu:

“Alanında öncü kurum olma özelliğimizle tüm süreçlerimizi geliştiriyoruz. Kullanıcı dostu ve hızlı arama seçeneklerimiz vasıtasıyla birleştirdiğimiz sürdürülebilir iş modelimizle de yolumuza güçlü adımlarla devam ediyoruz. Kendi alanında Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız organizasyonu Altın Örümcek Web Ödülleri’nde sene içerisinde ayrıca bir halk oylaması gerçekleştirilmiş ve bunun sonucunda ‘Halkın Favorisi’de seçilmiştik.

Sonuç olarak hem halkımızca hem de ödül jürisince, yürüttüğümüz çalışmaların takdir topladığını görüyoruz. Teknoloji odaklı bir kurum olarak bundan sonra da kullanıcı memnuniyeti ve inovasyona dayalı çalışmalarımızı tüm iş süreçlerimizde uygulamaya devam edeceğiz.”

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu