İnsan Kaynakları

Avrupalı İşe Alım Şirketi Grafton Türkiye’de Ofis Açtı

Avrupa'da faaliyet gösteren işe alım şirketi Grafton, Türkiye'de ofis açtı.

Dünyaca ünlü işe alım firmalarından Gi Group’un şirketlerinden biri olan Grafton Recruitment, İstanbul’da ofis açarak Türkiye’deki faaliyetlerine başladı.

Avrupa’da 30 yılı aşan tecrübesiyle işe alım hizmeti, yetenek yönetimi ve insan kaynakları çözümleri sunan Grafton Recruitment Avrupa’da 9 ülkede, 40 ofis ve 500’den fazla çalışanı ile networke bağlı olarak, her sene 30.000’den fazla geçici ve sürekli personel istihdamı sağlıyor.

Bir süredir Türkiye pazarı özelinde çalışmalarına başlamış olan Grafton Türkiye ekibinin başına Wyser Türkiye ekibini de yöneten Kıdemli İş Direktörü Berat Demirel geldi. Her iki markanın liderliğini yapacak olan Demirel’e, ekip yönetiminden sorumlu olarak Kıdemli Müdür Sancar Tok eşlik edecek.

Türkiye’de iş arayan ve yeni fırsatlar yakalamak isteyen binlerce yeteneğin kariyer yolculuklarına destek olacak olan Grafton, Türkiye’de önemli bir açığı kapatmaya hazırlanıyor. Her sene 30.000’den fazla geçici ve sürekli personel istihdamı sağlayan şirket, Türkiye’de çözüm ortağı olarak firmaların beyaz yaka profillerinde ihtiyaç duyduğu yeni mezundan orta kademeye kadarki uzman ve yönetici seviyesindeki yetenekleri bulmalarında yardımcı olacak.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu