İnsan Kaynakları

AXA Sigorta’dan Çalışanlarına Kişiye Özel Deneyim

AXA Sigorta, çalışanlarının bireysel ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklandığı  “Sana Özel; Seninle Güzel” programıyla insan kaynakları birimi olarak çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik dijital çözümler sunuyor.

Yetenek Yönetimi sürecini “Yeteneği Keşfetme ve Kazandırma”, “İşe Başlama ve Oryantasyon”, “Yeteneği Geliştirme ve Performansı Yönetme” ve “Bağlılık ve Motivasyon” adımlarıyla birleştirerek hayata geçiren şirket, bu süreç sayesinde her bireyin gelişim sürecini, isteklerini, ihtiyaçlarını ve yeteneklerini bireysel olarak değerlendiriyor. Şirketteki her bir yeteneğin farklı ihtiyaçlarına yönelik, kişiye özel gelişim aksiyonları planlanırken, AXAlıların yeteneklerini keşfetmeleri için farklı projelerde veya farklı pozisyonlarda da deneyim kazanmaları teşvik ediliyor. Bu deneyimler kimi zaman farklı bir departmanda ya da projede yer almak olabileceği gibi kimi zaman da yurt dışı deneyimi sunan bir çalışma modeli de olabiliyor.

Şirket ayrıca çalışanlarına hem uzaktan çalışmanın hem de ofiste birlikte üretmenin avantajlarını yaşatacak hibrit bir çalışma modeli sunuyor. Buna ek olarak tüm yenilikçi ve esnek uygulamalarını YES çatısı altında toplayan AXA Sigorta, yaz aylarında herkesin kendisinin belirleyeceği iki haftalık bir süreçte dilediği yerden çalışılmasına olanak sağlarken, 15 Kasım – 15 Ocak tarihleri arasında da uzaktan çalışma fırsatı sunarak AXAlıların yılı daha verimli ve keyifle bitirmesini amaçlıyor. Ayrıca AXA Sigorta’da yeni babalar 28 günlük babalık izni kullanırken yeni anneler ise doğum izni bittikten sonra bebekleri bir yaşına gelene kadar tamamen evden çalışma fırsatını değerlendirebiliyor.

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu