Back To School Dönemi Staj ve Yetenek Programları

Güncel staj ve yetenek programlarını sizin için derledik.

Back To School dönemine yaklaşırken, şirketler de staj ve genç yetenek programları için başvuruları toplamaya hazırlanıyor. Başvuru alımları hali hazırda başlamış olan ve Eylül döneminde başlayacak olan programları sizin için listeledik;

Enerjisa Enter Yetenek Programı

Enerjisa tarafından hayata geçirilen Enter Yetenek Programının başvuruları Ağustos ayı içerisinde açıldı. Başvuru ve detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Enter Programı Hakkında

Enter, Enerjisa dağıtım bölgemizde yer alan üniversitelerin mühendislik fakültelerinin, Elektrik Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinde okuyan 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencileri için yapılandırılmış bir rotasyon süreci ile Enerjisa Dağıtım süreçlerini tanıyabilecekleri ayni zamanda kendi ilgi alanlarını keşfedebilecekleri yetenek programıdır.

Sahibinden.com Dev Akademi Programı

Hackathon Türkiye on Twitter: "https://t.co/W4q34ZgGbl'un ...

Sahibinden.com tarafından hayata geçirilen Dev Akademi Programı başvuruları şuan açık. Başvuru ve detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dev Akademi Programı Hakkında

dev.akademi; Kariyerine yazılım alanında yön vermek isteyen başarılı genç yetenekleri bir araya getiren kariyer geliştirme programıdır. Sahibinden.com Yazılım Ekibi’ nde yer almaya aday genç yetenekler, dev.akademi Yazılım Maratonu’ nda kendilerine verilen süre içerisinde projelerini kodlayarak yeteneklerini gösterecekler. Eğer sen de kariyerine yazılım alanında yön vermek istiyorsan; en az 4. sınıf öğrencisiysen ya da yeni mezunsan(lisans) ve iş hayatında en fazla 6 ay deneyimliysen bu program tam da sana göre!

Sabancı DXperience Staj Programı

SabancıDx Staj ve İş İlanları & Şirket Kültürü - Youthall

Sabancı tarafından hayata geçirilen Dxpreience Staj Programı başvruları Eylül ve Ekim döneminde gerçekleşiyor. Başvuru ve detaylar için ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dxperience Staj Programı Hakkında

Geleceğiniz için gelişiminize katkı sağlayacağınız, yetenekli uzmanlar tarafından eğitildiğiniz ve geri dönüş alabildiğiniz bir staj programına hazır olun. Mühendislik bölümlerinden 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin katılabileceği Dxperience programıyla yaratıcı ve eğlenceli bir çalışma ortamının bir parçası olabilirsiniz.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii  SKY Stajyer Mühendis Programı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından hayata geçirilen SKY Stajyer Mühendislik Programının başvuruları başladı. Başvurular ve detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sky Stajyer Mühendis Programı Hakkında

SKY Stajyer Mühendis Programı, üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinde eğitim gören 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin başvurabildiği, mühendislik pratiği ve farkındalığı sağlayan staj programımızdır. Profesyonel hayata hazırlanırken; sizi rakiplerinizden ileri taşıyacak fırsatlar sunan programımız sayesinde içinizdeki potansiyeli ortaya çıkartabilir, savunma sanayinde dışa bağımlılığı azaltmak için geliştirdiğimiz ve geliştireceğimiz milli projelere hem tanıklık edebilir hem de katkı sunabilirsiniz.

Defacto Talent Up Tech Yetenek Programı

DeFacto Talent Up – Yetenek Programları

Defacto tarafından hayata geçirilen Talent Up Tech Yetenek Programı başvuruları Eylül ayı içerisinde gerçekleştiriliyor. Başvurular ve detaylı bilgi için ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Talent Up Tech Yetenek Programı Hakkında

Teknoloji ve dijitalleşme kavramları hayal gücünü tetikliyor mu? DeFacto Teknoloji takımının bir parçası olmak ve geleceğin işlerini hayata geçirmek ister misin? Mühendislik ve istatistik bölümlerinden mezun ve  en fazla 1 yıla kadar teknoloji alanında iş deneyimine sahip olanlar, Yüksek Lisans/Doktora öğrencileri ilana başvurabilir.

Migros SMART Staj Programı

Migros Ticaret A.Ş SMART Uzun Dönemli Staj Programı

Migros tarafından hayata geçirilen Smart Staj programı başvuruları henüz açık değil. Ağustos ve Eylül döneminde açılacak program için başvuru ve detaylı bilgi için ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Smart Staj Programı Hakkında

“İyi Gelecek Yolculuğu”nun bir parçası olmak ister misin? Üniversitelerin Mühendislik veya İdari İktisadi Bilimler Fakültelerinde 3. veya 4. sınıf öğrencileri, en büyük keyfin araştırmak ve öğrenmekse Smarter olarak kariyerine “akıllı” bir adım atabilirsin!

Ak Gıda Real Taste of Food Engineering Programı

Ak Gıda Real Taste of Food Engineering

Ak Gıda tarafından hayata geçirilen Real Taste Of Food Engineering Programının başvuruları Eylül- Ekim döneminde açılıyor. Başvuru ve detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Real Taste Of Food Engineering Hakkında

Ak Gıda’nın glocal yaklaşımı doğrultusunda yürüttüğü Real Taste of Food Engineering programı ile Fransa’nın en prestijli okullarından ESA Ecole Superieur d’Agriculture’da gıda alanında 2,5 yıla varan yüksek lisans eğitimi almaya var mısın? Grup Lactalis’in tüm Fransa’ya yayılmış üretim tesislerinde aynı zamanda staj deneyimi kazanmak da mümkün. Tüm masraflarını Ak Gıda’nın karşıladığı bu program tam sana göre!

Şişecam Together Global Genç Yetenek Programı

Global Young Talent Program Together

Şişecam tarafından hayata geçirilen Together Global Genç Yetenek Programı başvuruları Eylül dönemi itibarıyla başlıyor. Başvurular ve detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Together Global Genç Yetenek Programı Hakkında

Şişecam Topluluğu Genel Müdürlük birimlerimiz, fabrikalarımız ve AR-GE Merkezimizde çeşitli projelerinde part-time olarak uzun süreli görev alarak deneyim kazanmak, eğitim gelişim olanakları ile iş hayatına hazırlanmak ve başarılı bir staj dönemi sonunda iş hayatına Şişecam bünyesinde başlamak üzere tasarladığımız Genç Yetenek Programımız Together, Türkiye ve yurtdışı lokasyonlarımız için hayata geçmiştir. ​Üniversitelerin Lisans 4.sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik olarak geliştirilen program için başvurularınızı Eylül dönemi itibari ile bekliyoruz!

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu