İnsan Kaynakları

Bosch Termoteknik Türkiye İnsan Kaynakları’na Uluslararası Ödül

Bosch Termoteknoloji, "Potansiyeli Keşfet Re-Design" projesi ile "Uluslararası Stevie İş Ödülleri"nde bronz madalyayı almaya hak kazandı.

Bosch Termoteknik Türkiye bünyesinde 6 yıldır başarıyla devam eden “Potansiyeli Keşfet” projesi “Uluslararası Stevie İş Ödülleri”‘nde ödüle layık görüldü.

Çalışanlara bütünsel bir bakış açısı kazandırarak çalışanların öz farkındalıklarını artırmayı hedefleyen program 2019 yılında 360 derece geri bildirimle yeniden dizayn edildi.

Projeyle ilgili konuşan Bosch Termoteknik Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Sevilay Zengingül Yusufoğlu görüşlerini şu şekilde açıkladı: “Potansiyelini Keşfet, Bosch Termoteknik Türkiye olarak 2014 yılında pilot uygulamayla başladığımız ve ara vermeden devam ettirdiğimiz en önemli insan odaklı projelerimizden birini oluşturuyor. Şirketimizde her yıl yaklaşık 24 gönüllü katılımcımız projeye dâhil olarak kendi potansiyelini keşfediyor. Çalışan gelişimini hedefleyen projemizin “Re-Design” adımıyla, Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde bronz madalyaya layık görülmesi şirketimiz adına önemli bir başarıdır. “

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu