DeFacto CFO’sundan Muhteşem Dans Gösterisi

DeFacto CFO'su Önder Şenol ödül aldığı gecede dans performansıyla ilgi çekti.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Finans Liderleri buluşması CFO Summit 2018 zirvesi Finans Liderleri’ni bir araya getirdi. Türkiye’den ve Dünya’dan güncel ekonomi ve finans konularının ele alındığı zirvenin sonunda Fortune Türkiye ve DataExpert tarafından kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile oluşturulan Türkiye’nin En Etkin 50 Finans Lideri listesinde yer alan isimler düzenlenen ödül töreninde ödüllerini aldılar. Ödül töreni sonrasında ise izleyicileri özel bir sürpriz bekliyordu.

Sportif Sosyal Danslar (Salsa) Kulüplerarası Türkiye Şampiyonasında Senior Kategorisinde şampiyonluk dereceleri bulunan Önder Şenol’un dans gösterisi salonda bulunan tüm izleyicileri adeta mest etti.

Önder Şenol’un dans performansı izleyicilerden uzun süre alkış alırken dans gösterisin ardından izleyicilere seslenen Şenol, dans ve spora olan tutkusunun kendisine çok şey öğrettiğini vurguladı. Sporda, dansta ve Finans yönetiminde ahengin önemine dikkat çeken Şenol konuşmasında, bu üç uğraş için de sezgilerin kullanıldığını, sağlıklı kararlar alabilmek için sağlıklı bir bedene sahip olmanın önemine değindi. Önder Şenol 20 yıl önce başladığı dans tutkusunun iş hayatındaki başarısına da olumlu etki yaptığını, spor ve dansta da tıpkı iş hayatında olduğu gibi başarıyı yakalamanın iyi bir takım çalışması ile mümkün olabileceğini söyledi.

Önder Şenol kimdir?

Türkiye’nin lider giyim markalarından Defacto’nun Finans Başkanı Önder Şenol, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin İşletme Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1996 yılında Karon&ICE Securities AŞ’de iş analisti olarak başlayan Önder Şenol, 1999-2006 yılları arasında Turkcell Grup’ta farklı alanlarda yöneticilik görevini üstlendi. 2006-2014 yılları arasında Turkcell Superonline CFO’su olarak görev alan Önder Şenol, 1 Eylül 2014 tarihinden bu yana DeFacto CFO’su olarak görev yapıyor.

DeFacto perakendeye transferi sonrası 2015 yılı başında, Türk şirket organizasyon yapısında bir ilke imza atıp, finans dönüşüm ofisi pozisyonunun açılmasını sağlayan Şenol’un latin dans tutkusu, senior kategorisinde çeşitli Türkiye şampiyonlukları bulunuyor. Önder Şenol ayrıca dalga sörfü ve tenis spor dalları ile de ilgileniyor.

İşte DeFacto CFO’su Önder Şenol’un CFO Summit 2018’de gerçekleştirdiği muhteşem dans performansı;

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu