İnsan Kaynakları

Genç Yetenekler AvivaSA CEO’su İle Buluştu

Bir Gün CEO programı kapsamında 3 genç AvivaSA CEO'su Fırat Kuruca ile buluştu.

Gelecek vadeden genç lider adayları ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının CEO’larının bir araya geldiği “Bir Gün CEO” programı tamamlandı. AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca ve 3 finalist öğrenci  tüm gün online platformlar üzerinden birlikte bir gün geçirdi. AvivaSA’yı daha iyi tanıma fırsatı elde eden öğrenciler günün sonunda bu deneyimi yorumladılar.

AvivaSA1

Bir Gün CEO programı, Odgers Berndtson tarafından uluslararası yönetici araştırma ve değerlendirme danışmanlarının deneyimleri ışığında tasarlanıp ve yürütülüyor. Programda genç yetenekler akademik bilgilerini iş dünyasında uygularken, hayallerinin kariyerini inşa etmelerine olanak yaratacak kritik deneyimi ve bakış açısını kazanma fırsatını yakalıyor.

AvivaSA Farklı sektörlerden liderleri, bugünün vizyoner iş insanlarını, hissedarlarını bilinçli bir kurguyla bir araya getirerek ortak akıl platformu yaratıyor. Ayrıca genç yeteneklerle özel tasarım atölyelerde geleceğin organizasyonlarını, iş modellerini tasarlamak üzerine deneyler yapmaya olanak sağlıyor.AvivaSA3.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu