Halkbank Beş Genel Müdür Yardımcısının Görevine Son Verdi

Yönetim kademesinde farklı bir yapılanmaya giden Halkbank’ta beş genel müdür yardımcısının görevine son verilirken İnsan Kaynakları GMY makamının da kapatıldığı açıklandı.

Halkbank tarafından Kamu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada bankadaki üç genel müdür yardımcılığı makamının kapatıldığı ve beş genel müdür yardımcısının ise görevine son verildiği bildirildi.

Farklı bir yapılanmaya giden Halkbank kapatılan genel müdür yardımcılıklarının yerine bir genel müdür yardımcılığı ve üç grup başkanlığı kurma kararı aldı. Görevine son verilen beş genel müdür yardımcısının yerine ise üç kişi atandı.

İnsan kaynakları genel müdür yardımcılığı kapatıldı!

Halkbank KAP’a yaptığı açıklamayla; insan kaynakları ve destek hizmetleri, operasyonel işlemler ve bilgi teknolojileri ve iç sistemler genel müdür yardımcılığı makamlarını kapattığını duyurdu.

Kapatılan birimlerin yerine operasyonel işlemler ve destek işlemleri genel müdür yardımcılığı kurulurken üç farklı grup başkanlığı daha kuruldu.

Görevden alınan genel müdür yardımcıları

Kredi tahsis ve yönetiminden sorumlu genel müdür yardımcısı Mehmet Akif Aydemir, insan kaynakları ve destek hizmetlerinden sorumlu genel müdür yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu, kredi politikaları, izleme ve yasal takipten sorumlu genel müdür yardımcısı Mehmet Sebahattin Bulut, perakende bankacılıktan sorumlu genel müdür yardımcısı Mustafa Çödek ve iç sistemlerden sorumlu genel müdür yardımcısı Metin Köstek’in görevine son verildi.

Yeni atanan genel müdür yardımcıları; İlhan Bölükbaş, Yalçın Madenci ve Levent Nihat Güleç görevleri ve üstlenecekleri sorumluluk alanları henüz açıklanmadı.

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu