İnsan Kaynakları

Koçtaş İK Direktörlüğünde Görev Değişimi

Koçtaş’ta İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Direktörlüğü’ne, Koç Holding şirketlerinde tecrübesiyle bilinen Eriş Aslan atandı.

Koçtaş’ın İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevinde değişim yaşandı. Koçtaş İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Direktörlüğü’ne, Koç Holding şirketlerindeki tecrübesiyle bilinen Eriş Aslan atandı.

Uzun yıllardır Koç Holding bünyesinde Endüstri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışan Eriş Aslan, Koçtaş’ın insan kaynakları stratejilerini hayata geçirmek üzere temmuz ayı itibariyle yeni görevine başladı.

Eriş Aslan, Türkiye genelindeki yüzlerce mağazası ve binlerce çalışanıyla ev geliştirme sektörüne yön veren Koçtaş’ın, İK politika ve stratejilerinin uygulanmasından sorumlu olacak.

Koçtaş ekibine katılmaktan heyecan duyduğunu belirten Aslan: “Koçtaş, dijital dönüşüme yaptığı yatırımlar, hız verdiği mağazalaşma stratejisi, sunduğu ürünler, çözüm önerileri ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken en büyük gücü olan insan kaynağına da çok ciddi yatırımlar yapan bir şirket. Koçtaş, çevik kültür dönüşümünü ana odağında konumlandırarak Koç Topluluğu’nun bu alandaki dönüşümüne de ivme kazandıran şirketlerin başında geliyor. Gelecek dönem stratejilerimizi de, en büyük gücümüz olan çalışma arkadaşlarımızı odağımıza alarak, artan bir motivasyonla planlamayı ve uygulamayı sürdüreceğiz” dedi.

Eriş Aslan kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisansının ardından, Koç Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını (Executive MBA) tamamlayan Eriş Aslan, 2007-2009 yılları arasında Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.’de sırasıyla Endüstri Mühendisi ve İnsan Kaynakları Ekip Lideri görevlerini üstlendi. 2012-2014 yılları arasında Bosch Türkiye bünyesinde İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev alan Aslan, 2014 yılında Aygaz A.Ş.’de İnsan Kaynakları Yöneticisi, 2016 yılından itibaren de Koç Holding bünyesinde Endüstri İlişkileri Yöneticisi görevlerini yürüttü.

Eriş Aslan yeni görevinde Koçtaş’ın tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu