İnsan Kaynakları

McDonald’s’tan Çalışanlarına Özel Gün

McDonald’s Türkiye, Türkiye'deki ilk restoranın açıldığı günü Çalışan Takdir Günü ilan etti.

McDonald’s 24 Ekim 1986’da İstanbul Taksim Meydanı’nda Türkiye’de ilk restoranını açtığı günü Çalışan Takdir Günü ilan etti. 24 Ekim bundan böyle Ortadoğu/Afrika bölgesi için Çalışan Takdir Günü olarak kullanılacak.

İnsan Kaynakları tarafından yürütülen hazırlıklara eğitim, operasyon, satınalma ve pazarlama departmanları da destek verdi. ‘Çalışan Takdir Günü’nde restoran müdürleri, ekip arkadaşlarına ilk olarak hediyelerini takdim etti. Çalışanların ismine özel teşekkür mektubunun yer aldığı hediye paketinde “Seninle çalışmak gibisi yok” yazılı bir kupa ve Çalışan Takdir Günü rozeti verildi. Restoranlara asılan posterler ve dijital ekranlardaki mesajların yanı sıra gün boyu “İşini tutku ile yapan tüm çalışanlarımızın McDonald’s çalışan takdir gününü sizlerin de alkışları ile hep beraber kutluyoruz” anonsu yapıldı. Böylece McDonald’s ziyaretçileri kutlamalara ortak oldu, alkışlarla destek verdi.

McDonald’s çalışanları da kendileri için hazırlanan bu özel günde yaşadıkları mutluluğu sosyal medyada paylaşarak McDonalds’a teşekkür etti.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu