İnsan Kaynakları

Migros Sanal Market İçin 2 haftada 1000 Kişiyi İşe Alacak

Migros koronavirüs kapsamında artan talep karşısında yeni işe alımlar yapacağını duyurdu.

Türkiye’nin perakende liderlerinden Migros, koronavirüs kapsamında artan talebi karşılamak adına yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

Hangi pozisyonlar için işe alım yapılacak?

İşe alınacak kişiler Migros Sanal Market’ten eve teslimat için verilen siparişlerin reyon ve depodan toplanması ve hazırlanmasından sorumlu olacak.

İşe alım görüşmeleri nasıl yapılacak?

İşe alım görüşmeleri sanal ortamdan dijital imkanlar kullanılarak hızlı bir şekilde tamamlanacak.

Migros iş başvuruları nereden yapılacak?

Migros’ta çalışmak isteyenler bu adresten özgeçmişlerini doldurarak anında başvuru yapabilecek.

Migros İnsan Kaynakları departmanı tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi;

*İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, biz gıda perakendesi çalışanları, yalnızca müşterilerimizin günlük hayatlarını devam ettirebilmesi için temel ihtiyaç malzemelerini temin etmekle kalmıyor, hayatlarına dokunuyor ve her zamanki gibi ülkemize iyi geliyoruz.

*Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliği, birinci önceliğimiz… Bu süreçte gelişmeleri ve Sağlık Bakanlığı’nın kılavuz ve yönlendirmelerini sürekli takip ederek koruyucu uygulamalara odaklanıyoruz.

*Üniversitelerin tatil edildiği ve pek çok işletmenin hizmete kapandığı bu geçici dönemde, iş ihtiyacı olan vatandaşlarımıza çağrı yapıyor, bu önemli görevde bizimle birlikte yer alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

*Bu dönemde başvuran tüm adaylarımızla, görüşmelerimizi online ortamda gerçekleştiriyoruz. Migros ailesi olarak, bu zor günleri de birlikte aşmak üzere yeni çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Migros Türkiye aynı zamanda sosyal medya hesabından bu zorlu dönemde görev alan tüm çalışanlarına teşekkür ederek, ünlülerin ses kayıtlarından oluşan destek mesajlarını yayınladı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu