Peryön Kongresi 2018 1-2 Kasım’da Gerçekleşecek

Peryön Kongre için geri sayım başladı...

Peryön İnsan Yönetimi Kongresi, bu yıl da birbirinden ilgi çekici konuları ve ilham veren konuşmacılarıyla birlikte ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. 26. kez düzenlenecek PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, bu yıl katılımcılarını hem günümüz gerçekleri ile yüzleştirecek, hem de geleceğe dair öngörüleri masaya yatıracak.

“Bugün, Yarın, Gelecek”temasıyla 1- 2 Kasım 2018 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar’da düzenlenecek kongre, insan yönetimi trendleri ve gündeme dair tüm konuları sahnesine taşıyacak. Katılımcılarına uzman isimlerle tanışma imkanı, benzersiz bir network platformu, yeni iş ve iş birliği fırsatları sunan kongre, yaklaşık 3 bin İK profesyonelini, yöneticiyi, lideri, geleceğin liderini, öğrenciyi, öğreteni, özetle “Odağım İnsan” diyen tüm çalışanları ağırlayacak.

Peryön Kongre 2018 ne zaman?

Peryön İnsan Yönetimi kongresi bu yıl 1 Kasım Perşembe ve 2 Kasım Cuma günü İstanbul Lütfi Kırdar’da gerçekleşecek.

Peryön Kongre 2018’de neler konuşulacak?

“Bugün, Yarın, Gelecek”temasıyla gerçekleşecek buluşmada bu yıl önümüzdeki beş ila 10 yıl içinde çalışma şeklini değiştirecek dijital dönüşüm, en büyük değer olan “insana” ayrılacak yeni kaynaklar, dijital teknolojiler, mobilite, demografik değişimler, blockchain, eğitimde teknolojik dönüşüm, endüstriyel nesnelerin interneti, iş gücündeki gençleşme gibi konular ele alınacak.

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı