İnsan Kaynakları

PERYÖN’ün Yeni Başkanı Ebru Taşçı Firuzbay Oldu

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği PERYÖN’ün, 27. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. Genel Kurul’da yapılan seçim sonucunda 2023-2025 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, Ebru Taşcı Firuzbay seçildi. Başkan Yardımcısı pozisyonuna ise Gaye Özcan ve Betül Çorbacıoğlu Yaprak seçildi.

peryon 2023 kurullar

Yeni dönemde PERYÖN yönetiminde yer alan isimler ise şu şekilde sıralandı;

Denetim Kurulu

Hakan Onel, Cenk Akın, Gökhan Ata Okutan, Feride Gündüz Düzduran, Aydın Mutlu, Fulya Geleri.

Etik Kurulu

Ali Kamil Uzun (başkan), Ahmet Aksoy, Cem Çakmak, Derya Gönüllü Atacık, Eda Akad İmmez, Furkan Ağırbaş, Gizem Özgüney, Hakan Yücel, Seda Erkan ve Barış Gül.

Danışma Kurulu

Bülent Pirler, Mehmet Koçak, Aykut Engin, Berna Öztınaz, Damla Tamakan, Arda Batu, Burcu Erol, Aylin Yazgan İyicik, Rıza Kadılar, Kerem Dündar, Sertaç Doğanay, Evrim Kuran, Günseli Özen, İdil Türkmenoğlu, Erdem Özdemir, Açıl Sezen, Buket Çelebiöven, Ayşegül Toker, Çağlayan Aktaş, Itır Erhart, Cemil Demirbakan ve Dinçer Güleyin.

Ebru Taşçı Firuzbay kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü mezunu Ebru Taşçı Firuzbay, profesyonel kariyerine  Garanti Bankası’nda başladı. Sonrasında Türk Ekonomi Bankası’nda (TEB) Bireysel Bankacılık çatısı altında İşletme Bankacılığı Satış ve Strateji Planlama Yönetimi’nden sorumlu olan Firuzbay, 2011 – 2018 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Türkiye İnsan Kaynakları ve Organizasyon’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyeliği, 2018-2021 yılları arasında Alternatif Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttü. Ebru Taşçı Firuzbay, 2021 Mayıs ayından bu yana METRO Türkiye’de İnsan ve Kültür Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alıyor.

Kariyer hayatı boyunca, insan kaynakları sistemlerinin kurulması, şirket birleşmeleri ve transformasyon süreçlerinin yönetimi, kurum kültürü ve dijitalleşme projelerine liderlik eden Ebru Taşcı Firuzbay, 2017 yılından beri PERYÖN Yönetim Kurulu’nda yer alıyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu