İnsan Kaynakları

Tim Cook’dan Apple Çalışanlarına Teşekkür

Amerika merkezli dünyanın en büyük elektrik-elektronik şirketi olan Apple, geçtiğimiz günlerde borsada 1 trilyon dolar değerlemeyi aşarak bir ilke imza attı. Apple CEO’su Tim Cook bu başarının ardından 120 bin üzerindeki çalışanına bir mektup aracılığı ile teşekkür etti. 

120 bin üzerindeki çalışana teşekkür

Aşılan bu barajı bir kilometre taşı olarak gören Tim Cook, Apple’nin en büyük başarılarının borsa değerinden ibaret olmadığını da belirtti. 1 trilyon dolar değerleme ile gurur duyduklarını belirtirken çalışanlara ettiği teşekkür ile 120 bin üzerindeki çalışanını da gururlandırdı. 

Aşılan barajdan ve kazanımlarından dolayı mutlu olduklarını belirten Cook, başarılı finansal sonuçların Apple’nin inovasyon sürecinin bir parçası olduğunu da dile getirdi. 

Ürünler ve müşteriler bir adım önde

Şirket değerlerine gönülden bağlı olduklarını belirten Tim Cook, bu başarının müşterilerin ve ürünlerin her zaman bir adım önde tutulması ile sağlandığını belirtti. Yaptığı konuşmada Apple’nin kurucusu Steve Jobs’tan sıklıkla bahseden Cook, Steve Jobs’un insan yaratıcılığına olan inancından bahsetti ve bu inancın her türlü problemi çözebileceğine inandığını dile getirdi. 

 

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu