İş Dünyası

Doğru Müşteri Deneyimi İçin Doğru Etkileşim

Adobe, Adobe Experience Cloud'un sunduğu avantajları vurgulamak için kötü müşteri deneyimlerini mizahi bir bakışla sergiliyor.

Rakipler arasından sıyrılmanın yolu müşterilerle doğru iletişim kurmak ve beklentilerini karşılamaktan geçiyor. Müşteri etkileşimini doğru biçimde yapmak ve doğru dijital müşteri deneyimleri için ise teknoloji yatırımları şart.

Adobe, Adobe Experience Cloud’un sunduğu avantajları vurgulamak için yürüttüğü Better Customer Experiences For All kampanyasıyla doğru müşteri deneyimini öne çıkarıyor.

Yanlış müşteri deneyimlerine mizahi bir bakış

Adobe Experience Cloud, reklamcılık ve pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm işlevleri tek bir ara yüz aracılığıyla kontrol edebilme imkanı sağlıyor.

Goodby Silverstein & Partners tarafından hazırlanan reklam filminde, hedeflenen kişiye, hedeflenen ürünü sunabilmenin önemi anlatılıyor. Kötü deneyimlerin sonucu ise esprili bir dille anlatılıyor.

Örneğin, kuş yemi almak isteyen bir kadına kedi maması önerisi geliyor. Ve kadın kedi sahibi olmak istiyor. Bu gibi hedef kitlenin dışındaki kişilere gönderilen bildirimlerle doğru kişiyle doğru zamanda iletişim kurmanın önemi vurgulanıyor. Diğer yandan ise yanlış etkileşimlerin sonuçları esprili bir dille anlatılıyor.

 

Kentsel Dönüşüm

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu