İşveren Markası

Siemens Türkiye’de Kış Festivali Etkinliği

Siemens Türkiye, çalışanları üç gün süren Siemens Kış Festivali'nde buluştu.

İlk kez bu yıl düzenlenen Siemens Kış Festivali etkinliği ile 2.500 Siemens Türkiye çalışanı, şirketin Kartal’daki genel merkezinde buluştu. Siemens çalışanları, en uzun gece olan 21 Aralık’ta başlayan ve üç gün süren festivalde yeni yılı bol bol enerji depolayarak karşıladı.

Ankara, İzmir ofisleri ve Gebze Kampüs çalışanları ile birlikte Siemens Energy ve Siemens Healthineers çalışanlarının katıldığı etkinlik, konserler ve oyunlarla festival havasında gerçekleşti.

Organizasyonla ilgili konuşan Siemens Türkiye Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Direktörü Özlem Özkaya “Siemens Türkiye olarak hem bütün bir yılın yorgunluğunu atmak, hem yeni yılı yüksek bir enerjiyle karşılamak adına Siemens Kış Festivali’nde çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. Çalışan memnuniyetini odağına almış bir şirket olarak çalışma arkadaşlarımızın isteklerini de göz önünde bulundurup her ayrıntının düşünüldüğü bir program belirledik. Arkadaşlarımızdan da son derece güzel geri bildirimler almak bizleri çok memnun etti. Hep birlikte eğlendiğimiz festivalde yeni yıl için bol bol enerji depoladık. Siemens Türkiye olarak yüksek enerjimizle yeni yıla hazırız.”dedi.

Yeni yıl korteji ile başlayan festival, yeni yıla özel hazırlanan sürprizler, DJ performansları ile devam etti. Festival öncesinde yapılan anket oyları ile en çok oyu alan Athena grubu, festivalin ilk akşamında sahne aldı ve çalışanlar konserde Athena’nın yüksek enerjisi ile eşsiz bir müzik ziyafeti yaşadılar.

Siemens Türkiye çalışanlarının kurduğu MLFB grubu ve ardından Emir Ersoy orkestrası sahne aldığı festivalin ikinci gününde de çalışanlar, festival ruhuna uygun hazırlanan lezzetli ikramlar eşliğinde bol bol dans ederek keyifli bir gün geçirdi. Çalışanlar, yerel üreticilerin ve Türkiye’nin önde sivil toplum kuruluşlarından WWF ve Darüşşafaka Cemiyeti’nin açtıkları stantlardan alışveriş imkânı da bularak sevdiklerine verecekleri yeni yıl hediyelerini de hazırladı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu