Burger King’den Dünyanın En Lezzetli Ödülü

Birleşik Krallık’ta tavuk burger konusunda pek de ünlü olmayan Burger King, yeni çıkaracağı Crispy Chicken Burger için ilgi çekici bir kampanya ile gündeme geldi. Burger King, yeni çıkan Crispy Chicken Burger’dan ilk ısırığı alacak kişiye 20 bin pound (167 bin TL) verecek. 

Burger King Birleşik Krallık CEO’su Alasdair Murdoch’un kamera karşısında olduğu ve #BK20Kbite kampanyası kapsamında hazırlanan video şimdiden viral oldu. Yapılacak olan ödemenin karşılığında sadece 1 ısırık beklediklerini ve bunun yaptığı en saçma hareket olduğunu belirten Alasdair Murdoch, bölge tüketicisinin tavuk ürünleri hakkındaki eleştirilerinden bahsettikten sonra 20 bin pound kazanmak için ne yapmaları gerektiğinden bahsediyor. 

20 bin pound kazanmak için yapılması gerekenler ise oldukça kolay. Markanın Twitter hesabında paylaşmış olduğu videoyu retweet’lemek ve yeni ürün Crispy Chicken Burger’dan ısırık alıyormuş gibi bir video çekmek, o videoyu da Facebook, Instagram veya Twitter üzerinden #BK20Kbite hasthtag’iyle paylaşmak gerekiyor. 

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı