İşveren Markası

FLO “Çalışan Mutluluğu Takımı” ile Çalışma Deneyimini Güçlendiriyor

FLO çalışanlarının kariyerlerine uzun süre eşlik etmek için onların beklenti ve değerlendirmelerini önceliklendirmek ve çalışma deneyimini geliştirmek üzere “Çalışan Mutluluğu Takımı”nı kurdu.

Gönüllülük esasına dayalı olarak oluşturulan “Çalışan Mutluluğu Takımı”, FLO’luların beklentileri doğrultusunda gelişimin ve değişimin gerekli olduğu tüm alanlara odaklanıyor. Farklı departmanlardan ve pozisyonlardan kişilerin bir araya geldiği “Çalışan Mutluluğu Takımı”’nı düzenli olarak büyütüp güçlendirmeyi amaçlayan şirket, çalışma deneyimini geliştirerek, herkesin işine ve hayatına kolaylık, hız ve eğlence katacak yenilikler üzerine çalışıyor.

Proje ile çalışanların işlerine ve sosyal hayatlarına dokunacak iyilik ve yenilikleri hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten FLO CEO’su Yenal Gökyıldırım, FLO olarak katılımcı yönetişim modelini benimsediklerini ve çalışanların beklentilerini önemli sorumlulukları arasında gördüklerini söyleyerek, şunları söyledi:” Çalışma arkadaşlarımızın gelişimi, motivasyonu ve mutluluğu için çalışmalar yapıp onlara ilham vermek ve onların yenilikleri takip etmelerine platform oluşturmak önceliğimiz. Burada bizim için en değerli kaynak çalışma arkadaşlarımızın bizlerden beklentileri. Mutlu çalışanların olduğu yerde daha fazla değer yaratıldığını ve bu değere bağlı olarak yaratıcı fikirlerin de ortaya çıktığını bizzat gözlemliyoruz. “

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu