İşveren Markası

Panasonic Türkiye’den İzin Dönüşü Çalışanlara Kırmızı Halılı Karşılama

Panasonic Electric Works Türkiye, tatil dönüşü çalışanlara motivasyon sağlamak amacıyla sıra dışı bir karşılamaya imza attı. 

Son yıllarda çalışan mutluluğunu artırmak için örnek uygulamalar hayata geçiren Panasonic Electric Works Türkiye, yıllık izinden dönen çalışanları için şirket girişine kırmızı halı serdi. Fotoğrafçılarla, tenor eşliğinde akapella performansıyla ve dans gösterisiyle karşılanan çalışanlar sıra dışı anlar yaşadı.

İş süreçlerinde ‘önce insan’

Panasonic Electric Works Türkiye İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Genel Müdürü Kenan Soral organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada, “Mevcut insan kaynağımızı en önemli zenginliğimiz olarak görüyoruz. İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Ekibi olarak, çalışanların iyimserliğini ve coşkusunu artıran, herkesin parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyacağı bir şirket kültürü inşa etmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda tüm iş süreçlerimizi ‘Önce İnsan’ ilkemizden ödün vermeden yürütüyor, çalışma arkadaşlarımızın bağlılık ve mutluluğunu artırmak için fark yaratan ve şaşırtan uygulamalar hayata geçiriyoruz. Bu yaklaşımdan hareketle son olarak yıllık izinden dönen çalışma arkadaşlarımızı kırmızı halı ve müzik eşliğinde karşıladık, ilk iş günlerinde yüzlerinde bir tebessüm olması bizleri çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu